Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

zar nije nekako logicno da je nina SS? mada kad bolje razmislim, jel original mora da umre da bi SS uzeo njegovu formu?

Šifteri ubijaju originale, tako da držanje Nine i Olivije u zatočeništvu, meni ne liči na njih.

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Možda će se sada konačno

ostvariti ono obećanje koje je Mr. Jones dao Oliviji na kraju prve sezone, kada je ležao u bolnici, tj. da je čeka neki vrlo važan test ili iskušenje, jbga, davno je bilo.

Link to comment

Ja sam tek stigao do sedme epizode i nekako me ne drzi serija. Da li treba malo da se strpim ili dase bacim corava posla?P.S. Mrzi me da citam sve prethodne postove.

Link to comment

Konačno saznadosmo ko su Obzerveri, u sceni koja objašnjava skoru celu seriju, dobro, ne baš celu ,ali veliki deo.Ne mogu da nađem kada ide sledeća, da li je ovo kraj ove sezone?

Edited by Arkadija
Link to comment
Ja sam tek stigao do sedme epizode i nekako me ne drzi serija. Da li treba malo da se strpim ili dase bacim corava posla?P.S. Mrzi me da citam sve prethodne postove.
Poboljšava se, produbljuje se, usložnjava se, ali ako te nije zadržala do sada, teško da će te i dalje držati.
Konačno saznadosmo ko su Obzerveri, u sceni koja objašnjava skoru celu seriju, dobro, ne baš celu ,ali veliki deo.Ne mogu da nađem kada ide sledeća, da li je ovo kraj ove sezone?
Nije kraj, nastavlja se za mesec dana, sve im živo jebem, dizvineš.Sad treba da čekamo mesec dana, SAD, ej! Inače, što se tiče epizoda, na Wikipediji imaš episode list i tu imaš datume objavljivanja, a ima i na IMDB-u. Inače, ima još osam epizoda do kraja, tako su bar najavili u onom "gledaćete".
Link to comment
Nije kraj, nastavlja se za mesec dana, sve im živo jebem, dizvineš.Sad treba da čekamo mesec dana, SAD, ej! Inače, što se tiče epizoda, na Wikipediji imaš episode list i tu imaš datume objavljivanja, a ima i na IMDB-u. Inače, ima još osam epizoda do kraja, tako su bar najavili u onom "gledaćete".
Videla sam, znači tek 23.03., pa oni nisu normalni, tolika pauza, a već su pauzirali 2 meseca angry.gif
Link to comment
Videla sam, znači tek 23.03., pa oni nisu normalni, tolika pauza, a već su pauzirali 2 meseca angry.gif
Ali bar rekose da ce tih sledecih 8 epizoda ici bez [neke dalje] pauze...
Link to comment
Videla sam, znači tek 23.03., pa oni nisu normalni, tolika pauza, a već su pauzirali 2 meseca angry.gif
arkadija opet nisi gledala odjavnu spicu do kraja sa sve forspanom za sledecu epizodu gde smo videli par scena
Link to comment
arkadija opet nisi gledala odjavnu spicu do kraja sa sve forspanom za sledecu epizodu gde smo videli par scena
Nisam je imala na ovom mom snimku, inače uvek odgledam
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...