Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Astrid u fokusu. Ovu epizodu mogu da preskoče svi koji nisu fanovi ili kojima je važna logika i uverljivost.
stvarno mi je nerazumljivo da nisu ni pogledali shta je chovek imao u sobi.
Link to comment
pade mi na pamet sinoc dok sam gledala astridindz - ko je bese rodio dete za pet minuta, bolivija ili olivija?
Nijedna od ove dve koje sada gledamo.Dete je rodila, Bolivija, ali je to sada u nekoj drugoj realnosti Edited by Arkadija
Link to comment

Uuuuuu! Ko kaže da malo paranoičnog King/Karpenter horora ne paše svuda? A još ima i malo njanja romanse za nas žene. :wub: Nego,

Dakle, sad ispada da ovo možda nisu neka nova dva univerzuma, nego ista ona dva, ali sa različitom istorijom, odnosno, istorijom bez Pitera, jer je Olivija počela da se seća njihovih zajedničkih slučajeva i počele su da joj se javljaju emocije i da se ponaša kao naša stara Oliva. Dakle, Piterova "kuća" onda nije neki treći univerzum, nego isti ovaj, samo treba sebe da utka u vremenski tok. A? :blink:

Link to comment

U prvi mah mi se učinilo da će ovo biti još jedna od onih epizpoda koje samo popunjavaju prazninu, čak sam i pomislila na taj grad i epizodu koju je Olivija spomenula u jednom momentu, i rekla sebi , o bože, zar opet recikliraju sami sebe, kad ono, epizoda koja je u središtu glavnog toka priče.

Više ni sama ne znam šta da mislim o tome koji je ovo univerzum. Prvo sam pomislila da se dejstvo vremenskog procepa odrazilo na Oliviju, sada više nisam sigurna, možda je to, zaista onaj naš univerzum, samo malo izmenjen, jer nije bilo Pitera, ali mi to nekako nije ubedljivo.

Link to comment

Više ni sama ne znam šta da mislim o tome koji je ovo univerzum. Prvo sam pomislila da se dejstvo vremenskog procepa odrazilo na Oliviju, sada više nisam sigurna, možda je to, zaista onaj naš univerzum, samo malo izmenjen, jer nije bilo Pitera, ali mi to nekako nije ubedljivo.

Meni takođe u prvi mah nije bilo ubedljivo, ali što više razmišljam, sve mi više pije vodu. Možda zato što sam nekritički raspoložen prema Frindžu i sve im verujem i sve prihvatam. :D

Link to comment

Meni takođe u prvi mah nije bilo ubedljivo, ali što više razmišljam, sve mi više pije vodu. Možda zato što sam nekritički raspoložen prema Frindžu i sve im verujem i sve prihvatam. :D

Mislim da bi,za Fringe, to bilo suviše jednostavno objašnjenje.
Link to comment

U prethodnoj epizodi bila vrhunska reklama za Nissan Leaf, ne znam kako niko nije konstatovao :huh: Auto bio nakačen na nešto čime se valjda puni, pa ulaze u njega i kamera krupno fokusira oznaku Leaf na gepeku. :fantom:

Link to comment
U prethodnoj epizodi bila vrhunska reklama za Nissan Leaf, ne znam kako niko nije konstatovao :huh: Auto bio nakačen na nešto čime se valjda puni, pa ulaze u njega i kamera krupno fokusira oznaku Leaf na gepeku. :fantom:
Primeceno, ali sam oguglao na product placement - pa ne vredi komentara :D
Link to comment

eto i ja da kazem da je ok epizoda :)

secate li se pocetka same serije i price o tome kako nesto mora da bude konstanta kako se ne bi pogubio izmedju paralelnih svetova? cini mi se da je peter upravo to i da su se bez njega svi oni zapravo pogubili i sad se lagano vracaju u normalu.

Edited by 8-walker
Link to comment

Baš dobra epizoda, i sada sve dosadašnje teorije padaju u vodu.

Izgleda da ima neko ko je dovoljno moćan da prođe Masiv Dajnamiks sekjuriti sistem, da drži pravu Ninu Šarp i Oliviju u zatočeništvu. Da li su to Džonsovi šifteri, ja ne bih rekla, više mi liči na posmatrače, a možda je i neko treći u pitanju

preokret , i to dobar.

Link to comment
Baš dobra epizoda, i sada sve dosadašnje teorije padaju u vodu.

Izgleda da ima neko ko je dovoljno moćan da prođe Masiv Dajnamiks sekjuriti sistem, da drži pravu Ninu Šarp i Oliviju u zatočeništvu. Da li su to Džonsovi šifteri, ja ne bih rekla, više mi liči na posmatrače, a možda je i neko treći u pitanju

preokret , i to dobar.

zar nije nekako logicno da je nina SS? mada kad bolje razmislim, jel original mora da umre da bi SS uzeo njegovu formu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...