Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

E, znam to. U stvari, nisu ovo drugi univerzumi nego je Peterova pizdarija sa onom masinom stvorila novi tajmlajn. Nego pitam, iz kojeg je od ova dva univerzuma koje gledamo u ovoj sezoni, ova Nina [ima li uopste nacina da znamo to?].Btw, nije mi smetalo nista od spojlera, nego ste rekli da niko osim vas ne gleda Frindj :mad:Plus, vec jedno vrijeme sam htjeo da rijec 'shejpshifter' iskoristim kao uvredu, pa sam iskoristio priliku :D

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa, meni se čini da Nina Sharp obitava u ovom univerzumu, koji više liči na naš. Ona kontroliše Oliviju putem onih inekcija i sprema neki zli plan.Što se tiče praćenja Frindža, meni se jedno vreme činilo da još samo ja redovno gledam . Svi koji su i imali neki komentar ( uključujući i tebe), uglavnom su govorili da ili više ne prate ili da je totalno upropašćen.

Link to comment

i ja gledam i imam pohvale, samo ne stizem ovde da ih iznesem.jedini problem koji i dalje imam je ana stanic olivija i njena truleks faca bez ijednog izraza.isto mislim da je nina kod nas, sta god to kod nas bilo.

Link to comment
nakon par dobrih epizoda ovonedeljna je filer, bez većeg značaja za glavnu priču
Filer, ali dobar filer. Mnogo mi je bila tužna epizoda. Ne znam šta se desilo sa serijom, ali u ovoj sezoni super manipuliše sa emocijama, baš kako treba.
Link to comment

Walker -Arkadija - <_<

Uopšte nisam znala da Astrid sa one strane ima bilo kakav problem

sad ispade da je, valjda, autistična

:blink: Cela epizoda je :thumbdown:

Nije sad da ispada, od početka je takva. Zvali su je savant, verovatno ti je skliznulo s uma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...