Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 1 month later...
Dooobar Fringe :thumbsup:
Fringe je uvek dobar! :fur:
Konačno se nešto dešava. Trebalo im je samo 2-3 meseca pauze da smisle šta dalje, ali izgleda da se isplatilo čekanje.
Super je stvarno epizoda. Zaboravio sam prosto koliko uživam u glavnoj priči.

Je l' veruješ Walternetu? Ja uglavnom da, ali nisam 100% siguran da nije on zamenio svog glavnog naučnika i sada stiče Piterovo poverenje iz ko zna kog razloga. Naravno, možda sam previše paranoičan...

Link to comment

Je l' veruješ Walternetu? Ja uglavnom da, ali nisam 100% siguran da nije on zamenio svog glavnog naučnika i sada stiče Piterovo poverenje iz ko zna kog razloga. Naravno, možda sam previše paranoičan...

Nikada ne verujem Walternatu, u bilo kojoj paralelnoj realnosti. Meni je to što si rekao, odmah bilo sumnjivo.

Link to comment

Jebiga, nije loše do sada, očito će ova sezona biti Piterova epopeja da se vrati u svoj svet, a ko zna šta nas tamo čeka. Meni se u prvi mah činilo da je ovo "pravi" svet koji je zaboravio na Pitera po izlasku iz tajmlajna, ali sam već u 2. ili 3. epizodi posumnjao da je ovo u stvari novi paralelni univerzum.Mene inače zanima ko je upucao onog kontrolora vremenskih tokova, odnosno šta se tu sve događalo...Takođe, ispada da su ovi hibridi neki koje ni Walternate II nije razvijao, ko zna šta će tu još da ispadne, može sapunica da se tera u beskonačnost.

Link to comment

Ako sam ja dobro shvatio, ova dva univerzuma jesu ona dva 'nasa' univerzuma, ali u drugoj vremenskoj liniji?Boli me glava.Ali zabavno je, sta znam, mozda bi mi djelovalo povezanije sve kad bi opet pogledao [kad bi rvati davali epizodu dnevno, a ne sedmicno, bilo bi idealno]. Al ovako, nemam zivaca za ponovno gledanje.

Link to comment
Jebiga, nije loše do sada, očito će ova sezona biti Piterova epopeja da se vrati u svoj svet, a ko zna šta nas tamo čeka. Meni se u prvi mah činilo da je ovo "pravi" svet koji je zaboravio na Pitera po izlasku iz tajmlajna, ali sam već u 2. ili 3. epizodi posumnjao da je ovo u stvari novi paralelni univerzum.Mene inače zanima ko je upucao onog kontrolora vremenskih tokova, odnosno šta se tu sve događalo...Takođe, ispada da su ovi hibridi neki koje ni Walternate II nije razvijao, ko zna šta će tu još da ispadne, može sapunica da se tera u beskonačnost.
Mi smo to iz nekog razloga mećali u spojlere. Ali, kad nećeš ti, neću ni ja. Nisam potpuno siguran da je Walternate odgovoran za nove shapeshiftere, niti da je protiv njih. U poslednjoj epizodi je ispalo da je protiv, jerbo je posumnjao u svog glavnog naučnika, ali ko zna šta se njemu mota po glavi. Ja mu ne verujem, u svakom slučaju.
ma tuki bi razumeo ... izgubila je serija svaku dodirnu tacku sa razumom odavno
Ko jebe razum, glavno je da je zanimljivo i da je Ana Torv ipak najbolja riba u serijama trenutno. Osim Sofije, koja se ne računa.
Link to comment
zar odgovoran za nove shiftere nije onaj psiho lik koji se raspolovio na portalu paralelnog sveta 1.1 negde tjekom prve(druge) sezone?
Nismo to do sada videli, a i nije mi palo napamet.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...