Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kladža - vidjet ćemo 10tak epizoda najesen, a onda f040.gif. Ostatak ćemo vidjet u skeđling rupi sljedeće ljeto. -_-

Link to comment

shiiiiiit. u jednom trenutku pomislih da gledam lost. putovanje kroz vrijeme, whatever happened happened, spektakularni obrt na kraju...uzbudljivo je u svakom slucaju, i drago mi je sto su ovako nesto napravili [iako je malo naivno]. da su nastavili da drve na isti nacin kao i do sad, bilo bi zesce dosadno, ovako se imamo cemu nadati za narednu sezonu.

Link to comment

Odgledao finale. Bilo dooobro. Sledeca sezona je sigurna? Meni je ovakav kraj dobar i nemam nikakvu predstavu sta bi mogli raditi u sledecoj sezoni.

Pregovarati, spasavati univerzume, traziti Petera, ili ce nasa Olivija shvatiti da neko nedostaje ili njihova Olivija da ne zna ko joj je otac djetata (ili je i dijete nestalo)...?

Ako nista, bice interesatno vidjeti kako ce se izvuci iz svega ovoga i kog zanra ce serija biti u buducnosti. Fringe western?!

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ipak sam odlucio da zavrsim trecu sezonu, prvenstveno zbog vaseg odusevljenja krajem.Prva na redu mi je bila 19. epizoda i moram da kazem da je to nesto najgluplje sto sam ikad pogledao. Jebo ih Archer :unsure: Opet su mi ubili volju za gledanjem.

Link to comment

ja sam u tih par epizoda toliko obracao paznju da sam vec sve zaboravio i nemam pojma o cemu pricas :Dsta bjese archer, sta se desava u toj epizodi?anyhoo, makar se nekakav preokret desio na kraju, doslo je do 1 kontroverze i zustrih rasprava po forumima kakvih nije bilo od kraja losta. sto je, kazem, dobro. jer ovo na sta je licila druga polovina sezone je bilo toliko DOSADNO da je bilo kakva promjena, koliko god da je ridiculous, apsolutno dobrodosla. pa taman i da su stavili da su svi oni ekshli u raju or something.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

pa Archer je ona neka animirana serija na Fox Crime-u, dakle to je ona epizoda kad se animirani jure po mozgovima, da bog sacuva :isuse:

Link to comment
  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...