Jump to content

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

“There is an entire world out there with no rhyme or reason.” You will hear these ominous words intoned on this Friday’s new episode of Fringe, which launches the sci-fi saga into its season 3 endgame — and sets the stage for season 4. Who’s doing the intoning? We could spoil it for you — or we could let you click on the video below and do the spoiling yourself. My guess is that you can easily guess, and in fact, talking about it further will only clarify the matter.
http://insidetv.ew.com/2011/04/11/fringe-exclusive-leonard-nimoy/ne kuzim ?! prave ceo dogadjaj oko "necijeg" povratka, a jasno je da je belly u pitanju ?!
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa dobro, nije bila toliko loša. Znači još dve do kraja koji ja vidim ovako: agent Li spase onostranu Oliviju iz kandži zlog Voltera, onda maznu bebu i pokušaju a zbrišu kod nas , ali tom prilikom nastradaju (ne odmah jer moraju da isporuče bebu Piteru, beba je inače imuna na prelaske tamo-vamo)i onda Piter i Olivija gaje dete i žive srećno i dugovečno, smak sveta je odložen. :P BTW, hoće li biti i četvrte sezone ili se to još ne zna?

Link to comment

bice 4. sezona.moguce mozda da su i zbog toga razvukli ovoliko drugu polovinu trece sezone [mada ne znam da li su zapravo znali da ce biti 4. sezone u trenutku kad su to snimali].sta znam, meni je ovo, nakon dobre druge i odlicnog pocetka trece , opet kao prva sezona. moze da se gleda, zabavno je, ali nista narocito.

Link to comment
jebase mu kevu. kao da je joss whedon umesao prste ...
da joss whedon ima ikakve veze sa ovim, bilo bi daleko zabavnije.mada, ova zadnja epizoda mi i nije toliki krs. mozda zato sto sam ovih par zadnjih epizoda gledao odjednom, sa snizenim kriterijumima, jer me josh prije jedno 2 mjeseca serija smorila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...