Jump to content

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

"All we need is love":yucky: :yucky: :yucky: Tužno je, što će nešto što je dve sezone bilo dobra SF serija, da se okonča ovako.
Meni je treca sezona bila najbolja do prethodne 3-4 ogavne epizode naravno.
Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne znam sta su hteli reci sa onim senkama i blurom (na random scenama). pa nisu osamdesete imale tako los kvalitet slike. u trenutku sam cak pomislio da nije mozda 3D epizoda. epizoda kao epizoda ... skroz nepotrebna

Link to comment
ne znam sta su hteli reci sa onim senkama i blurom (na random scenama). pa nisu osamdesete imale tako los kvalitet slike. u trenutku sam cak pomislio da nije mozda 3D epizoda. epizoda kao epizoda ... skroz nepotrebna
isto. malo je dharma forma to sa osamdesetim.nesto mi se gleda x files svaki put kad zavrsim epizodu fringe-a.
Link to comment

Mislim da nisu hteli da postignu efekat "tv 80's" već prosto da se po nečemu razlikuje jer se dešava u prošlosti...Moguće da je nepotrebna, ne vidim kako može da utiče na dalju priču, samo su nam pokazali par stvari bez kojih smo komotno mogli da živimo.

Link to comment

Ogledao prvu sezonu - ču odgledao, progutao. Krenuo sam na drugu sezonu. Teško je uskladiti obaveze koje osećam prema seriji sa obavezama u RL, ali kad se mora nije teško.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...