Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

odlicna je sezona, i odlicna zadnja epizoda. bubbles je kul i u fringeu :)nego, jesam li jedini koji misli da je astrid kinda hot?

Link to comment
  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kao sto se ocekivalo, od 28 Januara, Fringe ide u Petak. izvor
Tamo serije odlaze da umru - osim naravno ako dođe do radikalnog povećanja gledanosti, u što sumnjam ali se nadam. Čudi me koliko je FOX uporan sa Fringetom, s obzirom na to da je serija vanjska produkcija. biggrin.gif
Link to comment
odlicna je sezona, i odlicna zadnja epizoda. bubbles je kul i u fringeu :)nego, jesam li jedini koji misli da je astrid kinda hot?
a jel ti hotija u crvenom ili plavom svetu?meni nekako draza u uniformi.
Link to comment
Kao sto se ocekivalo, od 28 Januara, Fringe ide u Petak.
A jel to mnogo loše?Mislim, Supernatural ide petkom , pa je dočekao i 6. sezonu (po nekima neopravdano, ali ipak)
Link to comment
Tamo serije odlaze da umru - osim naravno ako dođe do radikalnog povećanja gledanosti, u što sumnjam ali se nadam. Čudi me koliko je FOX uporan sa Fringetom, s obzirom na to da je serija vanjska produkcija. biggrin.gif
Nazalost, petak jeste TV groblje. Mada, ako tavori oko 1.9 ili 2.0 u ejtinzima, moze godinama da ostane petkom. Kao CSI:NY, recimo. Sto se strpljivosti tice, jedino logicno objasnjenje je J.J. Abrams. FOX se verovatno nada da ce J.J. napisati neki novi Lost, koji ce zbog njihovog odnosa prema fringe-u dobiti oni. :D
Link to comment
A jel to mnogo loše?Mislim, Supernatural ide petkom , pa je dočekao i 6. sezonu (po nekima neopravdano, ali ipak)
Kad se neka serija prebaci u Petak, to obicno znaci da odgovorni ljudi smatraju da ta serija nije konkurentna za top slot (ponedeljak - cetvrtak), u slucaju fringe-a mozda i bude OK, posebno ako ne izgubi na gledanosti. Supernatural je sasvim druga prica... prvo, ovo im je 1 godina petkom, dosad su isli cetvrtkom, drugo, the CW nije ozbiljna televizija. :D
Link to comment
a jel ti hotija u crvenom ili plavom svetu?meni nekako draza u uniformi.
Meni je najhotija Anna u zločestom izdanju, ak ju zgubim najebo Frinđ!normal_Fringe308Preview21.jpg@ arkadijaTo što mandingo stručno kaže, uz to dodatne razloge dobiješ dešifrirajući Rileyja, FAUX navodno ima problem u death nightu, ako kvantificirabilni Frinđ fanovi ostanu pred TVom umjesto da imaju život i u njega odlaze (u prijevodu, ne puno niži Nielsen od četvrtkovskog), eto sreće za nas i njih!
As for the decision to bump Fringe to Fridays, “Fringe has a very particular, loyal audience,” Reilly said. With the show picking up almost half of its viewrship via DVR, he doesn’t expect the sci-fi series to take a big ratings hit in moving to Fridays where it will be paired with solid reality performer Kitchen Nightmares. “If (Fringe) could stay near the current levels, we’ll get a big trade-up on Friday and will solve our problem there.” - Kevin Reilly (FOX Network President)
Edited by Roger Sanchez
Link to comment

A,aha. Znači serije petkom gledaju jadnici koji ne izlaze napolje u vikend- provod.Što se mene tiče, serije ne bi smele da imaju više od 4 sezone. To mi se čini kao optimalni period da se započeta priča zaokruži.

Link to comment
Meni je najhotija Anna u zločestom izdanju, ak ju zgubim najebo Frinđ!
jes bolja crvena, ali nikako srcu da mi se omili. prva agentica koju ne simpatisem.a dzej dzej bi mogao malo da odmori sa serijama. ova tv verzija mr & mrs smith ne moze da se gleda ni ubrzano.
Link to comment
a dzej dzej bi mogao malo da odmori sa serijama. ova tv verzija mr & mrs smith ne moze da se gleda ni ubrzano.
:D
While he might have escaped The Island in Lost, Jorge Garcia is set to return to a different island in J.J. Abrams’ new series Alcatraz. Garcia’s rep confirms with EW that the Lost star will topline the Fox pilot centered on the historic San Francisco slammer. Garcia is on board to play an Alcatraz expert in the pilot, which will follow a group of prisoners and guards who appear in the present day. And, once again, prepare for another head-scratcher — Abrams’ series, written by Lost executive producer Elizabeth Sarnoff, will (quite predictably) be a mystery
Edited by mandingo
Link to comment

auh. hrli i elizabet mi daju nadu.smesno mi, toliko sam branila dzejdzeja od svih protivnika, sad ga crnim vise nego svi mrzitelji losta i misn imposibl zajedno :Don topik, jel naleteo neko na neki krajm zanimljiv?ovaj hawaii five-0 ima odlican pilot, al em je rimejk, em su mi nesto sumnjivi scenaristi. doduse i jin i bsg boomer su tu, ipak, strepnja mi dublja nego nada.

Link to comment
auh. hrli i elizabet mi daju nadu.smesno mi, toliko sam branila dzejdzeja od svih protivnika, sad ga crnim vise nego svi mrzitelji losta i misn imposibl zajedno :Don topik, jel naleteo neko na neki krajm zanimljiv?ovaj hawaii five-0 ima odlican pilot, al em je rimejk, em su mi nesto sumnjivi scenaristi. doduse i jin i bsg boomer su tu, ipak, strepnja mi dublja nego nada.
malo ću offtopičarit, ali kancelisali su Dylan McDermottov Dark Blue.. inače palim svijeće da se svaka serija u kojoj starra Dylejan McDermott kancelira po mogućstvu prije pilota - nažalost, neka (najvjerojatnije ženska) bena na HRTu je zaljubljena u Dylana tako da moraju davat moje pare na svako značajnije sranje u kojem se Dylejan pojavi, narecentnije =87116&tx_ttnews[backPid]=93&cHash=e45a4046b2"]Big Shits, najvjerojanije nam i Dark Blue ne gine dry.gif
Link to comment

eto. dobra mi strepnja bila.nego, bek to frindz.moram da priznam da me je dosta potreslo saznanje da sedrik (brojls) ima ljudske osobine. i to porodica, bla bla. bio mi je jedina nada za buducnost ljudske rase, a sad ovako.odlican klifhenger, odlicna fbi fora, odlicna epizoda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...