Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

ok domaći i iole prirodni cider ali ovo u flašici je potpa sintetika posle koje samo ostane hemijski miris jabuke u nosu
nije potpuna sintetika, ima oko 0,8 procenata ciste jabuke. ja ne osecam tu tvoju sintetiku, pogotovo ne u nosu, vec samo ovih 0,8 procenata ciste prirode kako miloklizi niz grlo i zdrelo. sve je stvar vezbe. ;)
Link to comment

Nije skuplje od flasica, ali od limenki jeste. U najjeftinijoj varijanti kosta oko 1500 ili 150 din pola litra. Limenka je oko 130-140. Flasica isto toliko. Mozda nesto minimalno jeftinija. Meni nekako fin dozivljaj ceo ritual sa burencetom.

Link to comment

zapravo problem je u tome sto je burence, i kapiram da mora odmah da se popije. dakle, moras da pijes sa nekoliko likova, posto (bar meni) weissbier nije za popiti vise od dve 0.5 konzerve. mislim, nije pivo za napijanje, samo za uzivanje

Link to comment
nije za popiti vise od dve 0.5 konzerve. mislim, nije pivo za napijanje, samo za uzivanje
pa, ovo ti je kontradiktornobaš kad je nešto lepo za uživanje, piješ ga više barem ja takoa ako se napijem, napijem se
Link to comment

ah ne nekod piva uzivanje prestaje kad napijanje pocinje. tj, uzivanje u samom ukusu. a weissbier, kao i hoegaarden, meni su ona piva koja pijes polako, sa razumevanjem, zbog ukusa, a ne zbog praseceg opijanja. za opijanje mi je dovoljno dobar i Lav

Link to comment
a weissbier, kao i hoegaarden, meni su ona piva koja pijes polako, sa razumevanjem, zbog ukusa
o da, tu se apsolutno slažemjedino što nemam problem s lepim ukusom ni kad počnu "sporedni efekti"bwt, ja zapravo i volim alkoholna pića pre svega zbog samog ukusa, a sad što ume da bidne lepo i nacvrckati se je posebna priča
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...