Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

zato sto je cider generalno dobar kao antioksidans. srbi su ranije na selima proizvodili isto to samo sto su dodavali i kleku, sto bi dodavalo i funkciju diuretika i pomagalo je varenje. kod nas se to zvalo vodnjika. ja sam devojcica, pa cak i volim da uzmem cidre doux, slatku varijantu od 2%, nasuprot jacoj verziji od 4-5%. :)

Edited by MayDay
Link to comment
zato sto je cider generalno dobar kao antioksidans. srbi su ranije na selima proizvodili isto to samo sto su dodavali i kleku, sto bi dodavalo i funkciju diuretika i pomagalo je varenje. kod nas se to zvalo vodnjika.
Volim kad pises kao velika. ^_^
Link to comment
zato sto je cider generalno dobar kao antioksidans. srbi su ranije na selima proizvodili isto to samo sto su dodavali i kleku, sto bi dodavalo i funkciju diuretika i pomagalo je varenje. kod nas se to zvalo vodnjika. ja sam devojcica, pa cak i volim da uzmem cidre doux, slatku varijantu od 2%, nasuprot jacoj verziji od 4-5%. :)
ok domaći i iole prirodni cider ali ovo u flašici je potpa sintetika posle koje samo ostane hemijski miris jabuke u nosu
Link to comment
Volim kad pises kao velika. ^_^
pravio to moj deda i ja sam to toliko volela, da sam sve isla i skakala i tapshala za babom kad se zaputi da mi sipa. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...