Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

danas udario po crvenim vinima, iako ih ne pijem, no pravio pizze pa rekoh da potrosim ovo sto sam dobio, da ne stoji.terra lazarica pinot noir - svi su se nekako sa nipodastavanjem izrazavali o proizvodjacu, ne znam za ostale vrste, ali ova mi je bila sasvim solidna (uzevsi da ne pijem crveno vino, jelte). fin miris suvih sljiva i ukus necega dimljenog, ne znam strucne izraze ali mi se svidelo. popili to, sisli do smradne visnjice u kralja petra jer je bilo samo 9 min do zatvaranja Alonsa, i nema pinot :( uzeli tempranillo. sta ja znam... moj otac ga mnogo vise ceni od lazarice, meni je znatno losiji. nekako masnjikav, tezak, nije bas pitko vino.

Link to comment

lutam po kujni, tražim nešto za popit a ne znam ni sam šta bih. počnem da se sprdam kako ću da izmutim supenu kašiku rena u vodi kad provalih supicu na šporetu.uf kako je seo juneći bujon s puno bibera :wub:jednoga dana kada budem imao krčmu juneći goveđi bujon će se služiti u zimskim noćima...

Edited by maheem
Link to comment
aktivita-caj-novo-pakovanje.jpg javljam da l' radi
ja sam juče i preključe pila Biolax,manje fensi verzija ali isto sr..e :lol: i radi ko lud :lol:dovoljna je jedna šolja pred spavanje da se desi magija Edited by ivy
Link to comment
ja sam juče i preključe pila Biolax,manje fensi verzija ali isto sr..e :lol: i radi ko lud :lol:dovoljna je jedna šolja pred spavanje da se desi magija
Jel vi to klistiranje pomoću čaja a?
Link to comment
Ma nije ovaj za sranje, navodno je za ''generalnu dobrobit''. Radi u PM, razboleh se danas <_<
to je zato sto ima homeopatska svojstva! sleep.gifon/ tvajnings pomorandza-cimet
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...