Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

a, da. Dzin-tonik na irski nacin (krastavac, lajm i listic nane. Led naravno, ovde je 30+)
sasam pila neshto od vishnje, mada na radnom mestu. mnogo dobro, al ce mi se pobrljaju spektri <_<
Link to comment
corked?, not corked?, 28 godina je bas dosta, par utisaka?
da, bas je dosta, cuvano u stanu i nije ni trebalo da bude zivo. Pa ipak, prezivelo je. Corked samo na mestu kontakta, sto me je iznenadilo, bio sam pomiren sa time da ce biti vino od plute a ne od grozdja. Miris potpuno zatvoren u prvi mah, sipanje u case je ucinilo cudo, posle pola sata u casi buke se otvorio. Snazan ukus, dosta tanina, prigusene vocne arome...jako i lepo vino.
Link to comment
da, bas je dosta, cuvano u stanu i nije ni trebalo da bude zivo. Pa ipak, prezivelo je. Corked samo na mestu kontakta, sto me je iznenadilo, bio sam pomiren sa time da ce biti vino od plute a ne od grozdja. Miris potpuno zatvoren u prvi mah, sipanje u case je ucinilo cudo, posle pola sata u casi buke se otvorio. Snazan ukus, dosta tanina, prigusene vocne arome...jako i lepo vino.
ohrabruje. imam neku hepokovu blatinu iz 1981. koja je patila u sličnim uslovima i plašim se da je otvorim.
Link to comment

^^ima u rodicu, sa vikend popustom 2750....odlican, mada trunku prejak (50%)da se pije cist, jedna kocka leda u casi resava problem

Edited by Takanohana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...