Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Jutros (juče jutros) pre bureka s mesom u najboljoj pekari u gradu (ne tamo gde sam maločas kupio sendvič i pizza-burek), pio sam svetski koktel pre tog balkanskog doručak - pina colada 1 deo uz 3 dela next soka od pomorandže s pulpom, plus kocke leda.A sada, jacobs gold i umućeni C šlag od juče, ostalo mi (jeo sam šlag s onim čko-biskvitom).

Link to comment
  • 2 weeks later...

Juče na svoj bedni rođendan, na koji sam tradicionalno loše raspoložena, zaletim se i u kafiću stučem koktel koji zovu Beast. To je prema preporuci konobara najjači iz repertoara. Imala sam nameru da se dezintegrišem, ali ipak viski i ostale žestine nisam smela jer ne znam da pijem.Hvata 'oma, ima pola litra i mislim da su u njega stavili sve što se može staviti tj. baš je za svinje. Međutim, sad po netu tražim da vidim sastav, nigde nema niti izgleda postoji koktel sa tim imenom, što me podseti na špagete Milaneze. Šta li sam popila uopšte?

Link to comment

domaine helios grand reserve (berba 2003)domaineheliosreserve.jpgčitam pozadi da je uvoznik Piraeus banka (?)izgleda mi neko uvalio vino iz reprezentacije :Dna prvu loptu mi se ne dopada, ali što ga više cirkam sve je bolje.aftertaste na neko voće, maline, bemliga. ali pre toga tanini ubiše.----ma da l' ovo stvarno ovoliko košta?http://www.cellardirect.com.sg/content/domaine-helios-grande-reserve

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...