Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Meni Bioblansov bolji od Meggleovog, a ima i manje m.m.Valjda znaš, ali ipak da napomenem da kefir snižava holesterol. A vidi i sojin lecitin.
Kefir. Jedno vreme sam samo pila kefir. Moracu ponovo da počnem da ga pijem, ako ga još ima u prodaji. Nedavno sam probala jogurt od kozjeg mleka, ukus je pomalo čudan ali je pivljiv i kvalitetniji od običnog jogurta. Već duže vreme jogurt nije ono što je nekad bio. angry.gif Ja za sad pijem vodu, tokom celog dana pijem samo vodu. Ujutru popijem vodu sa isceđenim limunom da pročisti organizam i to je sve što ja pijem. Alkohol ne podnosim. Ne mogu ni da ga omirišem, odma mi se vrti u glavi.
Link to comment
Alkohol ne podnosim. Ne mogu ni da ga omirišem, odma mi se vrti u glavi.
šta bih dao da sam na tvom mjestu™. :( Edited by Gonzo
Link to comment

Surutku, proizvodjač šabačka mlekara. Iako moja keva kao stručnjak za sir i nus produkte pravljenja belog mrsa kaže da to nije ni s od surutke meni neverovatno prija ohladjena celo leto

Link to comment
Surutku, proizvodjač šabačka mlekara. Iako moja keva kao stručnjak za sir i nus produkte pravljenja belog mrsa kaže da to nije ni s od surutke meni neverovatno prija ohladjena celo leto
Dam ti ja recepat za sirutku od jogurta. Dobijaš em sirac, em sirutka. Ladna iz frižidera, ubija. :lol:
Link to comment
Dam ti ja recepat za sirutku od jogurta. Dobijaš em sirac, em sirutka. Ladna iz frižidera, ubija. :lol:
Ostavi na receptima za ostale ;)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...