Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

led ledenog knjaza sa kriškom limuna. pokušavam da izbacim iz upoterbe mineralnu vodu i pijem običnu, ali ne ide. od mineralne hoće da mi skoči pritisak i nadujem se kao žaba.nije mi dovoljna česmovača. telesinatm ištei kiselu, ali isključivo knjaza. druge vode mi ne vrše posao.ubeđena sam da u nju meću nešto, čim nikako ne mogu da je se lišim.

Link to comment
btw, jel video neko nekad duplo kad je bio pjan?
o dai to mi je znak/jedan od znakova* da je apsolutno i definitivno bilo dosta C2H5OH*ili to ili da mi treba vremena da isprocesiram novu sliku kad pomerim pogled, no može biti da je zapravo jedan isti efekat Edited by Amelija
Link to comment
boze dragi, pijem litar kefira balans nadan. skoro isti kao nekadasnji pik pancevo!
Je l' i ti? Uvek uzimam one sa poklopcem koji hoće da pukne, taj je već fermentisao i bude taman. Dođe mi ponekad da tražim negde kristale kefira, pa da napravim 10 litara i olešim se. Posle se predomislim, ne mogu ja to da muljam po kući a i najveća posuda mi je 4,5 l.
Link to comment

pa da, taj naduti. pa kad ga otvoris sve zavrsi po zidovima, rukama ili po odeci. a kad zavrsis s pijenjem pola nosa ti prekriveno osusenim belim kefirom./sad ocekujem modifikovani kvot i rados bajic smajli, al briga me bas sta ce ovi manijaci da pisu/

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...