Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

sinoć drinking, samo da prokunem rennea angry.gif video sam krajičkom oka na slici njegovog burgera djeliće konzerve König piva, i spazio ga u Maratoncu. nigde nema cene, ali kada smo kupili 4 konzerve toga i 4 Heinekena, metodom dedukcije otkrili smo cenu od whopping 50 dinara po konzervi.takvog je i ukusa :puke:

Link to comment

Radnju sa Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippelom? Ne moraš baš Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel, cimni nešto drugo.

Link to comment

Iako sam se davno zarekao da neću piti ništa sem Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela, danas bih i popio nešto od tih bućkuriša za smrtnike, ali radnja koja prodaje i Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel i ostala "piva" zatvorena u 8 večeras. Imam Pepsi, češku šljivovicu, porto, tekilu i nekakvo vino. Cenim da ću da pijem vodu. Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel ili neki supstrat Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela sutra :(

Edited by dig_chohano
Link to comment

Okej, kapiram da nije isto kao piti Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel, ali, ako već radnja sa Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippelom (i ostalim pivima) ne radi, ne moraš piti Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel. Udri po nekoj tekili (ja recimo volim da je pomešam sa Pepsijem, nekom češkom šljivkom -ako ima-, možda par kapi portoa ili nekog vina, ko voli, ako imaš nešto drugo može i to). Ne mora Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel svaki dan.

Link to comment

Voda it iz :( Ali je bar pijem iz čaše Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela koja je proizvedena da obeleži fodišnjicu vađenja poslednjeg zuba ocu Boudewijnu a samim tim i početak sage o Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippelu. Pisao sam skoro opštini, tražio da se zbog jubileja promeni ime mojoj ulici u Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippel Straat, i prvo su bili oduševljeni predlogom jer su i sami poštovaoci Belgien Bruinn Superbenedictine Special Extra Stout Weisslasger Trippela, al onda se žalio ogavni vinoločući frankofoni poštar.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...