Jump to content

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Imali u prodavnicama neko strano pivo da valja, da košta neke normalne pare i da se ne puni u Челареву ili Apatinu?
ginis & kilkeni, navodno iz UK, verovatnije iz Nigerije
Link to comment
Imali u prodavnicama neko strano pivo da valja, da košta neke normalne pare i da se ne puni u Челареву ili Apatinu?Hoeegarden kako već je pišaćka, najsvetlije i najtankije pivo u prodaji. Nikšićko - Apatin. Tuborg - Apatin.Amstel - MB.Master = Amstel= MB...
zar nema bitburger?
Link to comment
gde ima da se kupi taj apatinski Tuborg?
Svaki tuborg koji košta neke razumne pare je apatinski. Tj. svaki tuborg je jelen.
:D ali tacno je da su apatin i celarevo skroz smorili. panonska izvorska, moze li se gora voda koristiti za pivo?
Apatin je na Dunavu, verovatno cepaju vodu odatle. Ma skoro sigurno je to dunavka...
ginis & kilkeni, navodno iz UK, verovatnije iz Nigerije
zar nema bitburger?
E, to valja probati, pa videću dal` ću početi to da trošim češće. I taj mythos...Ja imam neka predubeđenja oko tog Ginisa, svaki put kad sam ga probao drugačijeg je bio ukusa. Neko se igrao ovde sa tim...100% su razvodnjavali. Pogotovo na beer festu su to umeli, to je imalo ukus jeziv.A crno pivo? Gde ima da nije neko preskupo na točenje? U flašama ili limenkama.
Link to comment
Ima paulaner u familiji bar je bio u onoj u RK 44 ali ujeda sa cenom....
zapravo ne ujeda. 10% ispod italijanske cene i bilo koje druge u evropi sem nemacke.NP: dudovaca. ode fakin pola flase za pola sata. :(
Link to comment

da da dazaboravio sam da preporucim Paulaner! ali samo hefeweissbier i salvator. hfwsbr sam poslednji put pazarivao u Maratoncu na Cuburi i u Familiji ispod Beogradjanke. Salvator pak samo kod Arapa na Autokomandi. vrlo lepo crveno pivo. svetli Paulaner za izbegavati

Link to comment
A crno pivo? Gde ima da nije neko preskupo na točenje? U flašama ili limenkama.
Veliki minus za srpsko trziste piva je nedostupnost crnog piva. Ako sam uspeo da ispratim, trenutno su u ponudi 0.5l limenka Niksickog pravljenog u Apatinu, i 0.3l Temno Lasko. Izgleda da vise niko ne puni pivske boce od 0.5l, sto je bas steta jer bih odmah uzeo celu gajbu kad bih je pronasao u nekoj prodavnici.
Link to comment
ima i tamno niksicko u kjupek ambalazi od 1l
o da, evo stoji mi jedna na gajbi. neko od gostiju je načuo da volim pivo, što je totalno tačno, ali je vođen maksimom pivo je pivo kupio tu plastičnu splačinu koja sada samo smeta. Edited by pacey defender
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...