Jump to content

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

bog tebi pomogo. dade mi ideju. ja cu sebi ovim da ulepsam dan.2432502332_d5cb63b2c9.jpg
Jaooooj, ovime sam se toliko napio u subotu, da mi je bukvalno isparavao alkohol iz tjelesa u nedelju uveče. :ph34r: Ali i dalje ga volim.
Link to comment
966167813_483a322432.jpgJedino što se ovde prodaje pod prejadnim imenom Czechvar, jer su izgubili sudski proces od prebuđavog američkog nazovi Badvajzera (splačine).
Link to comment
Pa zar ovako zorom na sabajle, crni kume?
Па неће ваљда да доручкује на празан стомак.Питам се, питам, да ли те Чешке Буђејовице имају неке везе са буђи... могао би краљ Лујо да припомогне мало око значења речи. Поред пива и д.в. Швејка, то би им био трећи извозни артикал.
Link to comment
Па неће ваљда да доручкује на празан стомак.Питам се, питам, да ли те Чешке Буђејовице имају неке везе са буђи... могао би краљ Лујо да припомогне мало око значења речи. Поред пива и д.в. Швејка, то би им био трећи извозни артикал.
Prvo, konstatovati kako je grad i lep, a ne samo koristan za moj životni stil. 800px-Budweis_059.JPGDrugo:
Jméno města se odvíjí od staré osady Budivojovice
Dakle, bio neki Budivoje i naselio se tu...
Link to comment

pivo :ph34r:bob damubije ako znam sta mi je, josh od juche se ubih kolko mi se pije. mater mi aluduje na neke kisele krastavce, al matora sam vec za krastavce :lol:pijem pivo, prvi put u bar 5 godinica :s_w:

Edited by thermal bug
Link to comment
ako ako, da viš kako je nama svaki dan
pa teshko vam je. da ja moram svaki dan, zlo bi 1 bilo. ovako cu istrpim, sta cu ^_^
Link to comment

s kolko zara sam isao po taj duvel, otreznjenje je moralo biti surovo, ne leze mi nikako. al obrni okreni ja od jutra do sutra

Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

ja mrzim pivo, al ga uvek imam za goste... bas sam skoro po preporuci kupila Warsteiner premium dunkel.. probala, meni sve to isto, al vidim ga bas voluja sad pijem vino od drugova Amisa, kasam zadnji put rekla e svaka im cas Hail.gif da me vako ne drmne ko vodu bi ga pila

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...