Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

U cetvrtak sam pio ovo: lagavulin16-20cl.jpg Totalno sam se odusevio. Prekjuce sam za iste pare uzeo ovo: caol-ila-20cl.jpg Uopste mi se nije svideo. Nego, zna li neko za neki dobar single malt... preferably nesto slicno ovom lagavulin-u ili laphroaig-u?

Link to comment

U naivan si ti...Ovaj prvi je i mene "osvezio" jednom bas sam dreknuo posle gutljaja...Drugi nisam probao, sta ti je smetalo?Predlog...talisker1993.jpgVerovatno malo previse "karaktera" ali takvi su single maltovi...E a ova dva su mi stalni drugariLaphroaig-10-CSA.jpgGlenfiddich-NAS1.jpgNravno imaju brdo izdanja neka sam i probao ali i te "osnovne varijante " su sasvim kvalitetne...Cak mi se Glenfiddich 18yo Ancient Reserve manje svideo...

Link to comment

Hvala na predlogu... :) Caol ila je... sta znam, imao je manjak "karaktera", rekao bih. Nije bio bas "smoky" kao Lagavulin ili Laphroaig. Dva dana posle Lagavulina mi bas nije legao. Tvoja 2 drugara su super (meni je laphroaig bolji, doduse)ali ja sam hteo da probam nesto novo. Po razumnoj ceni, svakako. Ne neki royal salute ili slicno.

Link to comment
nestea - šumsko voće i brusnica
Ne mislim da te "poklapam" ali imam jedno pitanje ako neko zna konkretno....U zadnjih par meseci ko god me vidi sa flašicom nekog ice-tea proizvoda onako u_poverenju mi kaze:Nemoj to da pijes sjebaćeš jetru...E sad mene zanima jel to ima nekog osnova, sem price da je sva ta industrija sokova u stvari teška hemija, i to mi je poznato , nego konkretno za ovu vrstu proizvoda?
Link to comment
Ne mislim da te "poklapam" ali imam jedno pitanje ako neko zna konkretno....U zadnjih par meseci ko god me vidi sa flašicom nekog ice-tea proizvoda onako u_poverenju mi kaze:Nemoj to da pijes sjebaćeš jetru...E sad mene zanima jel to ima nekog osnova, sem price da je sva ta industrija sokova u stvari teška hemija, i to mi je poznato , nego konkretno za ovu vrstu proizvoda?
da se razumemo.. chak i kad na sokicima pise 100% prirodno u to ne verujem tako da i nisam merodavna.to bi trebalo da se proveri u kontroli kvaliteta prehrambenih proizvoda.
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...