Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

posalji deder dva i po kovcega da i mi probamo
i dalje trazim najbolji nacin da prevezem pivo, sherpe, kobasice i sir odavde u Srbijui sa prevozom ce da me izadje jeftinije.BTW pita moj mesar Hans ima li koga ko bi mu bio vodic za pecanje po Srbiji a on bi pravio kobasice i patee za dzabe. A moze i pivo da ponese :)
Link to comment
i dalje trazim najbolji nacin da prevezem pivo, sherpe, kobasice i sir odavde u Srbijui sa prevozom ce da me izadje jeftinije.BTW pita moj mesar Hans ima li koga ko bi mu bio vodic za pecanje po Srbiji a on bi pravio kobasice i patee za dzabe. A moze i pivo da ponese :)
sipas pivo, sir i kobaje u serpe? :mellow: znao sam da ce mi pecanje zatrebati jednom u zivotu :isuse:
Link to comment
BTW pita moj mesar Hans ima li koga ko bi mu bio vodic za pecanje po Srbiji a on bi pravio kobasice i patee za dzabe. A moze i pivo da ponese :)
E, a je l ima još neki hobi ili interesovanja? Ajde ajde ajde, mora da ga još nešto zanima :unsure:
Link to comment
sipas pivo, sir i kobaje u serpe? :mellow: znao sam da ce mi pecanje zatrebati jednom u zivotu :isuse:
E, a je l ima još neki hobi ili interesovanja? Ajde ajde ajde, mora da ga još nešto zanima :unsure:
ma vi se salite ali ja stvarno imam jednu "gurmansku diviziju"™ koja bi rado dosla da pokaze sta zna.ne salim se ni malo.mesar, sirdzija, piljarica ...ako nadjemo nacin da napravimo "gurmanske dane Luxemburga u Srbiji" bolje da pocnete da se spremate sada :) Edited by msmodesty
Link to comment

Nekakav soja njakvi:post-1120-12719307129143.jpgMiriše na kari i soja sos, takav i ukus al sladunjav, 35%, nije prejako. Možda treba da se sipa na klopu a ne da se pije... :mellow:Drugarica došla iz Pekinga, naoružana gomilom ovih pljoski (bjulet pruf cool.gif ), prodali joj foru neki ameri, koji su pili galone.Kako se ovo zove i šta je uopšte? Zna li ko? Banecare? Gazzo? Da nema u bloku kod kineza?

Edited by C žeton
Link to comment
BTW pita moj mesar Hans ima li koga ko bi mu bio vodic za pecanje po Srbiji a on bi pravio kobasice i patee za dzabe. A moze i pivo da ponese :)
Slabo ce on ovde da se napeca, na nekm komercijalnom ribnjaku eventualno.
Link to comment
  • 2 weeks later...

neka je velika flasa/slika. vredi a ne mogu da sacekam harmoniju sa iberico prasetinom koja mi je u rerni i da, sve su pogodili:

The wine has a deep garnet red color. It is fruity on the nose with strong aromas of cassis, plums and a touch of violets. The tannic structure is ample and well rounded, which assures good aging potential. It is recommended with game, grilled and rich foods.
BottleShot_923.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...