Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

pijem neki sirup koji se razblazuje u vodi a sadrzi razne nekakve biljke i alge i dobar je za drenazu. (drzala sam i masku od breskve na faci; u kakvog to idiota se pretvaram?)

Link to comment
soda voda!reci ne alkoholu Maxime bar danas
С обзиром на то да се сода-водом још одавно снабдевам код г. Чухе у Старој Пазови (веома пристојан квалитет и осетно јефтиније него у Београду), занима ме да ли у самом Београду ради још која пунионица сода-воде сем гђе Лепојевић у Мутаповој? Пре десетак година (можда има и више) ишао сам код чика Хранислава у Солунску улицу на Дорћолу, али та радња је одавно затворена. Чини ми се а је било помена да негде на Бежанији постоји радња за сода-воду.
Link to comment
занима ме да ли у самом Београду ради још која пунионица сода-воде сем гђе Лепојевић у Мутаповој?
ajde mi molim te reci gde je to tacno u Mutapovoj i kakva je to radnja.
Link to comment
ajde mi molim te reci gde je to tacno u Mutapovoj i kakva je to radnja.
Ни 50 метара од угла Мутапове и Његошеве, у излогу се виде стаклени и пластични сифони за сода-воду. Класична пунионица, у задњем делу радње је машина за прављење сода-воде и пуњење флаша. Не знам каква је шема у Београду, у Старој Пазови код власника радње могу да се по приступачној цени купе и флаше са механизмом ако већ немате амбалажу пре куповине.
Link to comment
Ни 50 метара од угла Мутапове и Његошеве, у излогу се виде стаклени и пластични сифони за сода-воду. Класична пунионица, у задњем делу радње је машина за прављење сода-воде и пуњење флаша. Не знам каква је шема у Београду, у Старој Пазови код власника радње могу да се по приступачној цени купе и флаше са механизмом ако већ немате амбалажу пре куповине.
Ha, odlicno, tri godine zivim maltene u komsiluku ove radnje i sada kada treba da se iselim saznajem da sam sve ovo vreme mogao mirno da strcam... :isuse:hvala u svakom slucaju, ovo je beskonacno korisna informacija.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...