Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

u pravu je miralem skroz....:sljive orasi i smokve su na stoluu rukama drzis hladnu koka kolulepo badnje vece, ne dolaze gostitrazi od zene ribu, veceras se posti

Link to comment

sta nekad?u srpskim public utilitiy companies i po univerzitetima to je i dalje tako.nama curicama donesu ratluk mesto vinjaka.tanjiri i soljice su beli sa plavom crtom, a casice su ona burencad.

Link to comment
kaki ti je to neki novi komplet, nekad se znalo - dupli vinjak, mala kisela, turska kafa
Uh toga sam se nagledao sedeci sa caletom u Grmecu nekad davno..Ali cale se nije dao...njegova verzija:dupla lozavoda nix ("sta ce mi voda necu se umivam")turska kafa...a i njemu je jutro malo pomereno bilo par sati unapred :isuse:
Link to comment
kaki ti je to neki novi komplet, nekad se znalo - dupli vinjak, mala kisela, turska kafa
Varijacija na temu, sa Rubinshtajnom se ne druzim u poslednje vreme, a prolom umesto kisele zato sto je zdraviji
Link to comment

Pored već standardne Oranžine Indijanca uzeli nekoliko Švepesa lokalnih kojih nema ovde kod nas u Alemanji:4112712090_e0470cf58a.jpg4112712092_c3997755c8.jpg4111622015_99b9893291.jpgOvaj prvi Pêches oduševio koliko je dobar.Od drugog sam se nadao podsećanju na Traubisodu, ali trt. Dobar je, ali jak - kad bi se dodao neki alkohol, ispao bi dobar long dring.Ovaj treći srednja žalost.

Link to comment

jel to prvo nekakav light ili mi se prividja, obnevidelom od slave (as in pravoslavlje - sarma, pecenje)?i jel ima uopste sveps kao light ili to samo nema ovde u srbijicu?

Link to comment
jel to prvo nekakav light ili mi se prividja, obnevidelom od slave (as in pravoslavlje - sarma, pecenje)?i jel ima uopste sveps kao light ili to samo nema ovde u srbijicu?
Jes lajt. Ima sve lajt, osim tonik watera i đinđer ejla.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...