Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

A to.

Već sam pisao. Odičan, baš odličan. Ja ga ne videh nigde u Srbiji, kupujem u BiH. 6KM pakovanje

 

 

ima u veru u v.ilica

~450 kinti

Hvala obojici. Ja sam ga do sad video samo u nekom fast fudu na Adi

Link to comment
  • 2 weeks later...

Espresso i ovo:

 

32dfdac26434bdb0f2293fd708152abf.jpg

 

Dobih pre neki dan od neke dobre duše na poklon. Da sam prošle nedelje umro ne bih znao kako se opak viski mesi u Japanu.

 

Najopakiji od svih!

 

Ovaj mi je nepoznat, ali sam pio dva  Yamazakija različite starosti, kao i Nikka viski. sve odlično

Link to comment
  • 2 weeks later...

nisam seo na dupe od yamazakija. mislim viski je vrhunski ali not my style,  ide u tu neku sofisticiranu stranu nekave nijansirane vocne kompleksnosti koja me trenutno ne dotice koliko dobro poigravanje sa nadimljenoscu. recimo da mi je devojka sarlota rempling, mogao bih da je zamislim da pije yamazaki distillers reserve. ako zivimo u farewell my lovely...

 

moze biti i da se nerviram sto nisam uzeo nikka from barrel koji sam pio prosle godine i koji mi je bio strava a on je taman lepo peated. a moze biti i da mi je malo paletu sjebao neki burbon koji sam cepao poslednjih dana, koji nije za bacanje (buleit u dve verzije)... 

Link to comment

blend_joh88.jpg

 

ovaj double black vrlo prijatno iznenadjenje. odlican blend s dobrom dozom dima. mnogo mi se vise dopada od raznih singlova koje sam pio. najtoplija preporika. cena nije dranje, oko 30 funti po boci, definitivno vredi svaku paru. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...