Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

kako organizam hendluje dobru i losu fotku. 

 

najveca istina ikad izrecena. ja kad vidim losu fotku dodje mi da rigam.

Link to comment

Jednom sam u zivotu cuo razuman argument zasto je skupa vodka bolja od jeftine (i to ovde na forumu). Iako sam ja misljenja da vodka ima miris i pretpostavljam ukus alkohola iz apoteke, morao sam da uvazim da skuplja vodka svejedno bolje klizi. OK. Medjutim ako se razredi sa necim drugim u razmeri 1:3 onda taj argument blago gubi na snazi. Da skratim, naravno da ima razlike. Samo ne verujem da ima toliki znacaj u bas svakom slucaju.

Tako nekako.

Ima razlike i svakako će je osetiti onaj ko redovno pije dzin tonik, da li mu se baš toliko neće svideti da neće popiti sutra još jednu... Nisam siguran ali moguće.

E da, za vodku stoji ovo što kaže gazza.

No opet, da li će đusvodka biti sa Smirnoff ili Keglevich... Jbm ga svakako bolje ovo prvo, ali ok i drugo.

Edited by wall
Link to comment

pa džin je to, etarsko ulje kleke, anđelike i još poneki citrus ovaj ili onaj, pa zamuljano sa etanolom odgovarajuće koncentracije

 

što rekoše iskusniji, više utiče tonik

 

sa vodkom je druga priča, najviše na temu ko živ ko mrtav izjutra

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

bela rinfuza iz mackovog kamena, kupaza sardonea i sovinjona. cepam ga kao spriceraj, u svaku drugu turu dodam malo sirupa od zove i mohito nanu jer sam tako u mogucnosti a i pedercina novak me iznervirao. nelose vino, probacu ga kako je kad se pije bez kisele. mada za 300din litar verovatno rula.

Link to comment

Nemrem ja toliko, 3 plafon™ 4.

Velika zapremina... I godine... Starost je brodolom što bi reklo kumče.

Edited by wall
Link to comment

nestvarno niske cene alkohola u tempu. gordon's gin oko hiljadarke. hendricks je 3000, za te pare nema u djuticu. isto i single maltovi, sve ispod DFS cena.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...