Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

cari samackog zivota part 1.

 

nema se para za filter kafu, ni za tursku, ova sto stoji u kutiji je beyond bajata. pije se jacobs gold sa mlekom  <_<

Link to comment

E sad si se zajebo, koji tonik i gde kupiti?

Prc

Idi u Rodu i bilo koji koji se završava na ons.:D

Evo ima neki Lordons. Za koktele ok.

Fali s

Edited by wall
Link to comment

Bolji ti je Stronbow

 

Meni je strongbow uzasan. Dok je Carling ba prijatno iznenadjenje. Pogotovu lime&menta verzija.

Link to comment

Idi u Rodu i bilo koji koji se završava na ons. :D

Evo ima neki Lordons. Za koktele ok.

Fali s

 

covek te pitao za tonik, sta ga zajebavas

Link to comment

covek te pitao za tonik, sta ga zajebavas

A to. Nisam majkemi.

Pa indijanac. Ovo stalo što valjaju po maxi, idea, roda kao PL je teško đubre.

Link to comment

jebemliga, meni je isti ukus bio i sa V ginom i sa Bombay Sapphire. realno mislim da ti ne treba neki kvalitet, isto kao i sa spricerom

 

pa nije samo kunst u ukusu, nego i u tome sa kakvom ces glavom da se probudis sutradan.

 

pored toga, malo je stvarno nivo ekskurzije u osnovnoj skoli da je isto da li v gin ili BS

Link to comment

pa nije samo kunst u ukusu, nego i u tome sa kakvom ces glavom da se probudis sutradan.

 

pored toga, malo je stvarno nivo ekskurzije u osnovnoj skoli da je isto da li v gin ili BS

 

mozda i u tome koliko ces da popijes. uostalom, opijao sam se od dztonika i nikad nisam imao probleme sutradan, a mnogo sam cesce rabio V ili lordson nego BS. sto se tice ukusa, zaista neke razlike nije bilo, dzin sam po sebi mi je odvratan tako da stojim pri tome da je mnogo bitnije da pijes schweppes tonik uz to nego neki BB tonik.

Link to comment

Nisam znao da postoji tolika nauka ili sto bi rek'o yolo kunst oko dzin tonika. Skoro sam imao slicnu dilemu i nakon kraceg premisljanja uzeo neki na snizenju za oko 9e, da bi se na kasi ispostavilo da sam gledao u pogresnu etiketu i da kosta 5e :0.6: . Niko se jos nije bunio... a i sto bi, kad pijem samo ja.

Link to comment

pa jeste, isto je kao i sa kolima. zasto bi iko kupovao ista bolje od kragujevackog punta koji ce te svejedno prevesti od tacke A do tacke B. isto kao i dzin tonik sa dzinom V ili hendricksom. 

Link to comment

Jednom sam u zivotu cuo razuman argument zasto je skupa vodka bolja od jeftine (i to ovde na forumu). Iako sam ja misljenja da vodka ima miris i pretpostavljam ukus alkohola iz apoteke, morao sam da uvazim da skuplja vodka svejedno bolje klizi. OK. Medjutim ako se razredi sa necim drugim u razmeri 1:3 onda taj argument blago gubi na snazi. Da skratim, naravno da ima razlike. Samo ne verujem da ima toliki znacaj u bas svakom slucaju.

Link to comment

tek se oko votke ne bi slozio posto su tu frapantne razlike oko toga kako organizam hendluje dobru i losu fotku. mislio da je sam bog poslao grey goose medju ljude...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...