Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Skoro sam probao ovo vino pa da podelim sa vama. Pošto su kod nas iole pristojna francuska vina 15€ i više za flašu, mogu reći da me je ovo baš oduševilo, a cena je nešto ispod 1000 dinara. Klasičan francuski stil, voćno, začinasto i sasvim pristojno na ukusu. Čak mu je i cena u Srbiji vrlo konkurentna!

 

Ima ga u par vinarija u gradu, a ja sam ga pazario ovde:

http://www.enotekapremier.rs/sr/vino/zemlja/francuska-vina/cotes-du-rhone-heritage.html?___SID=U

 

ogier-cotes-dz-rhone-heritage.png

Link to comment

E nije me mrzelo da prelistam jedno 100 strana unazad da vidim šta se sve spominjalo. Ok Single malt je svakako dobra priča za obožavaoce "ljutog alkohola", japanci su uzeli maha i sabijaju, vidim da se Nikka već spominjala ali sjajni su takođe Yamazaki 12yo i Hibiki. Ali ono što me čudi je da se rum skoro i ne spominje. Ljudi pa to je veliki greh, još kada priuštite sebi ovako nešto, ufffffff al ga volem:

 

 

Ron-Zacapa-23.jpg

Link to comment

Bila akcija u frišopovima na većini aerodroma, nešto tipa 2 litarska za 100eur što je stvarno sjajna cena. Kod nas legalno uvozi Delta pošto su oni zastupnici za Diageo ali ga ili dobijaju na kašičicu u šta sumnjam, pre će biti da ne žele da ulože novac u nešto što će se prilično sporo prodavati, tako da ponekad bude kod malo jačih distributera alkohola. Postoje i drugi kanali naravno kao i za sve u ovoj zemlji i cena je sasvim korektna u odnosu na cene preko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...