Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

daj gutljaj da vidim el valja. primitivac i njegovi rodjaci, malci plavi, moja omiljena vina. 

 

jel ima kod nas?

 

znaš kako im ide genetika?

 

primitivo = crljenak = tribidrag = kratošija = zinfandel - osnosno, to je ista sorta.

 

plavac mali = primitivo (kratošija...) + dobričić (sorta sa Šolte)

 

vranac = primitivo jedan od roditelja, drugi se ne zna...

Link to comment

znaš kako im ide genetika?

 

primitivo = crljenak = tribidrag = kratošija = zinfandel - osnosno, to je ista sorta.

 

plavac mali = primitivo (kratošija...) + dobričić (sorta sa Šolte)

 

vranac = primitivo jedan od roditelja, drugi se ne zna...

 

 

znam delimicno, primitivac, plavac i zinfandel, to je smer koji me je zanimao. al nije cudo da su tu i vranac i kratosija, posto ih biram kad nema nista drugo. tribidrag neam pojma sta je. mora da je neki slovenac? pisi kad te ne mrzi, to su super price. 

i ja sam, znaci, sisla s tom geneoloskog drveta :D

 

 

 

 

Niks.Kupio u Intersparu,Zagreb.Cena 35 kuna iliti oko 550 din.

 

e jbga. :)

Link to comment

uuu bilo je ovoga i ovde da se kupi, stukli smo flajku na nekoj sedeljci negde prosle godine.

 

doduse nisam davno video.

 

btw, jos jedan dobar shop za whiskey u beogradu, kome nije gadno jer je vrlo snobby. onaj cigar shop na uglu knjeginje zorke i bul JNA ili kako se vec zove. prekoputa ukoso od drveta javorovog. ali ima svasta unutra.

Link to comment

sigurno spalo sa nekog skyteam kamiona.... kako funkcionise online kupovanje alkohola u srbiji? vidim da ovaj woodford ima za $19. cak i da platis neku ludu postarinu, sigurno povoljnije od radnji.  

Link to comment

pocinjem da razvijam ukus za burbone i da prihvatam led. novo otkrice:

 

woodford-reserve-bourgon-l.jpg

 

nije moja slika jer sam probala u avionu, pa mi je bilo glupo da slikam. 

 

Nekoliko preporuka:

BulleitBourbon10.jpg

 

DSC_5067(Cleaned).jpg

 

I naravno za kraj - najbolji

Blantons_Bourbon__24924_zoom.jpg

Link to comment

uuu bilo je ovoga i ovde da se kupi, stukli smo flajku na nekoj sedeljci negde prosle godine.

 

doduse nisam davno video.

 

btw, jos jedan dobar shop za whiskey u beogradu, kome nije gadno jer je vrlo snobby. onaj cigar shop na uglu knjeginje zorke i bul JNA ili kako se vec zove. prekoputa ukoso od drveta javorovog. ali ima svasta unutra.

La casa del Habano?Cekaj ti kukas za punjenje dzepova nemanji djordjevicu, a saljes ljude kod HDA Struje?  :s_c:

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

La casa del Habano?Cekaj ti kukas za punjenje dzepova nemanji djordjevicu, a saljes ljude kod HDA Struje?  :s_c:

 

prascaj, nisam znao. pa i da nije struja, mesto je odvratno po svakom kriterijumu ali je izbor skotske robe egzemplaran.

 

woodford reserve ima u njegosevoj, ne zapamtih cenu, oko 4k.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...