Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Probao sam ga zadnji put kad sam bio u PA. Veoma dobar stout. I jos jednom potvrda moje teorije da je ime mnogo vazno za micro/craft piva. Ako nista drugo, pivo sa interesantnim imenom ce naterati nekoga da ga bar jednom proba.

Link to comment
Probao sam ga zadnji put kad sam bio u PA. Veoma dobar stout. I jos jednom potvrda moje teorije da je ime mnogo vazno za micro/craft piva. Ako nista drugo, pivo sa interesantnim imenom ce naterati nekoga da ga bar jednom proba.
ovi sto vole dobar stout isto kazu.... meni nije lose, nisam ljubitelj ko sto rekoh.. ak ima unutra neko voche - moze
Link to comment
0pr9.jpgnaime:ekipa sa kojom cekam bozice, nove godine, rodjendane vratila se nedavno sa velike Skotske turneje donevsi sa sobom arsenal raznovrsnih viskija, od Bladnocha do Auchentoshana od Buchanan's-a do Glenmorea i jos jedno 5-6 koji isto pocinju sa Glen. Uredno smo se obeznjalivali od istih, ali final cut mi preksinoc zadade Ardbeg, 10 godina mator, 46% koji se smatra "najtresetastijim" i najsmokey aromom. Jebem ti sunce - dva dana imam utisak kao da sam olizao unutrasnjost dimnjaka smedervske zeljezare. Zato veceras lecim senzore na jeziku necim prefinjenijim.
Link to comment

završavam neki kaberne sa slikom leptirića i roze čepom, otkriće iz lokalne prodavnice.a onda malo da iskuliram.product_28.jpgCI-COH-CORN-400.jpgne znam da li sam pomenuo, ali sinovac moj, kome sam pelene menjao, došao je sa broda od 100.000 tona na kome je oficir, i usput kupio, u Los Anđelesu, stricu svome burbona i cigara.ako ovako izgleda srednje doba, daj toga još.

Link to comment
Kakvo vino!Primitivo di Manduria,Puglia,Italia!Ala su ga napravili!!!Od ovoga rastu dlake na grudima :naughty:
aaa otud meni dlake na sisama :Dja se navukla na ovo, al ga trenutno nema, pa kriziram. gde se kupuje ovaj rodjak? Edited by cmrlj
Link to comment
aaa otud meni dlake na sisama :Dja se navukla na ovo, al ga trenutno nema, pa kriziram. gde se kupuje ovaj rodjak?
Eh,nazalost u Firenzi,supermarket fantazija SAPORI & DINTORNI u kvartu Oltrarno,odma kad sidjes sa Ponte Vecchia,pa prva ulica levo :DAli imas primitiva u vinoteci kod Marakane i to po povoljnoj ceni.http://vinotekabeograd.com/products.php?product=Primitivo-del-Salentohttp://vinotekabeograd.com/products.php?product=Primitivo-Puglia-Monteverdi
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...