Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

blizu si, ima nesto vilinski fascinantno u izmaglici koja vizuelno pruza neobican efekat i tjera na preispitivanje percepcije culainace, ovo je lychee martini sa dashkom tecnog nitrogenai tako se bas ovdje zavrsava moja misija, s 1001.postom :s_d: zivjeli i sve najbolje!!psupravo ste otvorili moju cestitku za n.g. unutra jos pise, neuobicajeno izvjezbanim, citkim rukopisom 'i dalje isto mislim i pokusavam vas zavoljeti, sto inace ne volim. pokusavanje mislim, ne zavoljevavanje'. svaki iole ozbiljan pokusaj opisa mene kroz rukopis, primicu s nesebicnom zahvalnoscu i nagraditi hmm...

Link to comment

birajuci dobro belo vino za docek, ja poneo neki nemacki burgundac kasna berba. trebali ste da vidite moju facu kada sam sipao u casu i shvatio da je to crveno vino koje mi se uopste nije pilo. mozda je to bozji znak da se manem alkohola u 2014?

Link to comment
birajuci dobro belo vino za docek, ja poneo neki nemacki burgundac kasna berba. trebali ste da vidite moju facu kada sam sipao u casu i shvatio da je to crveno vino koje mi se uopste nije pilo. mozda je to bozji znak da se manem alkohola u 2014?
znajući nemačke etikete, siguran sam da si prevideo da je pisalo Spätburgunder odnosno Blauburgunder
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...