Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

varijanta-001.pngNe umem da opišem sve one ukuse i mirise kao banatjanin, ali ubih pola buteljke ovoga skoro pa na eks po ko zna koji put, jednostavno traži da se pije... Ne umem ni da kažem da li je vino kvalitetno, vrhunsko i tako to... Ali mi baš baš prija...
Link to comment
varijanta-001.pngNe umem da opišem sve one ukuse i mirise kao banatjanin, ali ubih pola buteljke ovoga skoro pa na eks po ko zna koji put, jednostavno traži da se pije... Ne umem ni da kažem da li je vino kvalitetno, vrhunsko i tako to... Ali mi baš baš prija...
:-) ratluk od ruže, to u ovom muskatu (hamburgu, jel) svako može da prepozna + crvene voćkiceono, istina, nije ovo vino moj izbor, ali razumem ljude koji ga volepogotovo su u poslednjoj berbi značajno ukrotili taj nekad napadni muskatni miris, vino je lakše, otvorenije, svežije Edited by banatjanin
Link to comment

dobio Vranac Barrique 2008, prvo cu ga drzati nekoliko sati na vazduhu, slutim da mu treba puno disanja da bi moglo da se pijea kutija mu je ekstra!

Link to comment

inače, odlično vino!ne preteruj sa dekantirenjem, zrelo je to sasvimtanini sjajno smekšali, slatki, sad mu je moment (5 god, ne zaboravi!, ipak to nije Šato Lafit)a ako imaš komadić parmezana, pa da vidiš šamaranje čula (retko dobro uparivanje, rolerkoster, štonokažu)

Link to comment

A jel? Hvala na savetu! Nisam jos otvorio, onda cu skratiti na 1 sat, pio sam neki mladji barik njihov, i bas mu je prijao vazduhA planirao sam pekorino uz njega :)

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Ove nase vinopije su beskrajno korisne i pristojne, ako te nesto zanima, dodjes i pitas :) ni ja nemam pojma o vinu, ali povremeno nesto naucim, a i to malo sto sam naucio mi je ulepsalo zivot.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...