Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

ja ovako. prvo se ohladi casa u zamrzivacu. dzina sipas 0.5 dl. dodas sok od cetvrtine lajma. sipas led, ako je krupan, do vrha case. preko toga sipas tonik. promesas, samo jednim kruznim pokretom, da oslobodis mehurice i da dzin bude ravnomerno rasporedjen. na ivicu stavis kolut lajma.
A dobro, ja onako seljački, kako su naši stari... :DInače to sa čašom u zamrzivaču je super.Ja tako krigle za pivo. Tek malo pokvasim pa dok ne budu bele.@renneJedan. Sutra se radi.
Link to comment

Tri nedelje nisam liznula alkohol i neka me nervoza spopala dok radim i načnem neki cider od 4.5% i posle 300ml sam prilično shitfaced od cuge. Nema veze, sad ću fuka pa ću preskočiti spavanjac.

Link to comment

znam,šalim se ali to stavljanje čaše u friz ranije mi je komplikacija i planiranje..ja sam više impulsivni pijač,jel vidiš da nisam sebi ni piće kupila unapred nego pijem kad se setim bilo šta šta ima po kući,ne pitam :lol:

Link to comment

danas mi se ne pije ništa alkoholnonapila se soka od pomorandže & šargarepea juče sam pak pila i pivo i vinoi neverovatno, volim džin-tonik! (samo što ja to pravim još gore od walla -- sipam džin i sipam tonik :blush:)

Link to comment
danas mi se ne pije ništa alkoholnonapila se soka od pomorandže & šargarepea juče sam pak pila i pivo i vinoi neverovatno, volim džin-tonik! (samo što ja to pravim još gore od walla -- sipam džin i sipam tonik :blush:)
Neverovatno je koliko to malo drobljenog leda i kriška limuna učini stvar još boljom.Kontam da je ovo Vasino tek fenomenalno...
Link to comment
Vasa uživa u detaljima i pripremi.Lepo je to. Mada bih mu ja verovatno skočio za grkljan kada bi mi toliko bajao oko pića ili hrane. :D
ne bi, veruj mi. ja samo iznosim na astal jer sam sve spremio pre dolaska gostiju. to mi omogucava da ne gnjavim ljude, a posle 2 pica napustam miksoloska pravila i samo locem sta mi padne pod ruku :lol:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...