Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

sinoc pravili koktelcice..hahaha..Martini Bianco,to je valjda vermut,ice tea od mente i limunov sok bilo super...inace sam otkrila da je bas zgodan za koktele..

Link to comment

dakle ja ne shvatam smisao tom Martiniju Bianco osim mozda da se u njega doda neka zestina a ni tada mu ne vidim smisao jer cu onda piti zestinu ako je vec imam necu je prosuti sipati u njega..dakle sve u svemu nema smisao..evo jos cu veceras napraviti koktel da potvrdim nemanje smisla

Link to comment

ma ja taj stav imam odavno samo nemam nista drugo u kuci sto bi mogla popiti sama u letnju noc sto ce reci nisam si kupila vino pa pijem koktele :(a martini je toliko slab da ga sipam pola case i ne desi se nista,eventualno zaspim..

Edited by ivy
Link to comment
+led+kriška limuna... Napraviš onako kako ti u tom trenutku odgovara i lagano...Osvežava i opija. :)
ja ovako. prvo se ohladi casa u zamrzivacu. dzina sipas 0.5 dl. dodas sok od cetvrtine lajma. sipas led, ako je krupan, do vrha case. preko toga sipas tonik. promesas, samo jednim kruznim pokretom, da oslobodis mehurice i da dzin bude ravnomerno rasporedjen. na ivicu stavis kolut lajma.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...