Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

sad imam krejving...da je jun, i da naberem torbu divlje nane, operem i jedan deo pretvorim u sirup, a drugi deo sasecem na grancice, i pravim mint julep vasceli dan :cry:da je jun...da je jug...pobedio.

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

:lolol:i meni ponestaje sirupa od divlje nane, moram ga napraviti više ove godine.i sirupa od borovih iglicai slatkog od šumskog voćaa tek je 2. mart :cry:EDITon topić - Paulaner lager

Edited by Arbeitmann
Link to comment

kada beres nanu? ja sacekam bas topao i suncan dan, i berem oko 10 ujutru, tada je taman skroz suvog lisca (tj bez rose), a nije sasusena.

Link to comment

kod mene raste oko jezera tako da se nikad ne sasuši iako je prošle godine sastavilo dva meseca bez da je pala kiša. a jeste najbolje ujutru ali ne rano.

Link to comment

kozje mleko, prva mleko koje pijem od kad je otro kancerogeno, iz nekog je sirotinjskog kraja, cenim da ti nemaju para za kukuruz, nego puste koze da se samohrane.

Link to comment

Flasu dekantovanog Shiraza. I slusam u glavi Toma Waitsa. Proganja me slika sa jutarnjeg sastanka na poslu: kolega je podigao bubasvabu sa poda i igrao se sa njom, mustrao je hemijskom i tako. Pomislih netom: da li je Gospod to zeleo za mene, da to gledam, ili se negde potkrala neka strasna greska?

Link to comment
Flasu dekantovanog Shiraza. I slusam u glavi Toma Waitsa. Proganja me slika sa jutarnjeg sastanka na poslu: kolega je podigao bubasvabu sa poda i igrao se sa njom, mustrao je hemijskom i tako. Pomislih netom: da li je Gospod to zeleo za mene, da to gledam, ili se negde potkrala neka strasna greska?
:D aj' ziveli, ludace.
Link to comment
...da li je Gospod to zeleo za mene, da to gledam, ili se negde potkrala neka strasna greska?
Zeleo je da ti o tome pises na forumu, a mi da se zamislimo. :)Ja pijem cokoladno mleko i slusam novog Kejva (a sta drugo).
Link to comment
Flasu dekantovanog Shiraza. I slusam u glavi Toma Waitsa. Proganja me slika sa jutarnjeg sastanka na poslu: kolega je podigao bubasvabu sa poda i igrao se sa njom, mustrao je hemijskom i tako. Pomislih netom: da li je Gospod to zeleo za mene, da to gledam, ili se negde potkrala neka strasna greska?
:rolf:Od skora češće pijem kahvu. Preporučam.7622300407490.jpg Edited by halloween
Link to comment
ja isključivo jacobs-ovu kahvu pijem, mnogo mi bolja od nesovače
Vidim avanzovalo se tamo. U vreme kad sam ja pobegao odande, pili smo kafu od tucanog korena maslacka.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...