Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Ja sam pre jedno dve-tri godine dobio onu varijantu JD single barrel kupljenu u usa ne na aerodromu i onda onako seljački pred društvom krenuo da se hvalim još kupio ovde još jednu flašu da potkrepim tvrdnju i naravno svima je bilo identično , a ja ismejan poštenoПослато са U8815 користећи Тапаток 2
ja nikada nisam osetio razliku
Link to comment
jel ima da se kupi negde dudovaca, jal brendirana jal domaca. onomad pre detoksa sam pio cini mi se u bojcinskoj kolibi i odusevio se
Video u nekom od hipermarketa, naravno ne i probao....Kad je ta sa gondole ja sumnjam da je aromatizovana sljiva...
Link to comment

pijuckam natenane. ne znam kakvo je kad se oroljaš. viskoza kao takva, nije mnogo gora od balantajna.znam samo da sam danas ceo dan ko na baterije i to one lažnjake kineske.tako je to od provoda™ u gradu™ i točene pišaline™ i naparfemisanog etil alkohola iz apoteke™.zlo™

Edited by nisam ja
Link to comment

Ja sam se jednom naroljao od toga, na nekoj outdoor zuraji.. otisli smo do pumpe da kupimo pice, posto u okolini nista nije radilo.. i naidjemo na to.Ujutru sam se osecao, kao da mi slon stoji na glavi..

Link to comment

Ima fazon kada pijhes rakiju da prvo utrnes i spava ti se. To se telo bori protiv rakije. E, to prodje. Posle mnogo rakije, covekove ustave duha se otvore, i zajedno sa rakijom u njegov duh poteku struje mudrosti i jedne prasece, ciste radosti,. Tada znas da sa dobrim covekom mozes piti cele noci, otvoriti dusu, jer je svet postao tvoj prijatelj i vise nemas nikakve dileme.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...