Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

ovo prvo bi hteo a drugo zapravo ili miksas?ja oranjadu i kafu al nikako da se razbudim.
prvo pijem, imam drugo I cetvrto a trece je na putu. burbon miksam samo sa ko'kolom, I to leti I napolju, a zimi on the rocksSent from my Next7P12 using Tapatalk 2 Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
i, kako ti se cini ovaj glenn grant? i ja sam ubio flasu prosle nedelje posle reklame ovde.
nezan, lagan single malt, popodnevna varijanta. nije za led I miksovanje, moze cist na sobnoj temperaturi, a razviju se arome kada se doda samo malo hladne vode. tako ga pijem. pice je trenutno najbolji bang for buck u beogradu. nije za one koji uvek ocekuju aromu dima.Sent from my Next7P12 using Tapatalk 2 Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

meni nije lego,valjda sto sam stariji vise mi prijaju pica kod kojih nema alkoholnog kicka na prvi gutljaj a da je aroma blaga to jeste, rekao bih i preblaga.necu ga ponavljati.

Link to comment

za jack & jim strucnjake, otkako sam na mid westu pio ove burbone, opako tripujem da ovo sto pijemo u evropi nije isto. jel ima neko kome je oridjidji US jack osetno bolji od ovoga sto se ovde prodaje?

Link to comment
za jack & jim strucnjake, otkako sam na mid westu pio ove burbone, opako tripujem da ovo sto pijemo u evropi nije isto. jel ima neko kome je oridjidji US jack osetno bolji od ovoga sto se ovde prodaje?
Ja sam pre jedno dve-tri godine dobio onu varijantu JD single barrel kupljenu u usa ne na aerodromu i onda onako seljački pred društvom krenuo da se hvalim još kupio ovde još jednu flašu da potkrepim tvrdnju i naravno svima je bilo identično , a ja ismejan pošteno Послато са U8815 користећи Тапаток 2
Link to comment
..burbon miksam samo sa ko'kolomSent from my Next7P12 using Tapatalk 2
..čini mi se da je ( ''somewhere, sometimes in summertime'' ) taj miks prodavat u limenkama?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...