Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

obicni Carlsberg. uz tex-mex pijem samo obicna svetla piva. nesto mi ne ide pivo poslednjih par godina, osetim zelju da ga sabijam jednom u mesec-dva i to je to. zestina isto tako. uglavnom cirkam bela vina, a i sa njima sam nesto ufitiljio.mozda cu da postanem trezvenjak :isuse:

Link to comment

i ja sam drastično smanjio pivo, posebno pošto sam se u Češkoj uverio kakve splačine ovde pijemo... par izuzetaka samo, Kruger&Brent sam pio i nedavno u Crnoj Gori pravo Nikšićko :wub:ali i to će se uskoro promeniti, hoću da probam da napravim svoje domaće pivo.

Link to comment

Iskenjam se na maxi i na njihovu nabavku, opet nemaju Efes Draft...Cenim da su ovi debili krivi ili je neka opsta nestasica?BTW jel iko ide u onu dusegupku na uscu?Sta ste pili tamo?

Link to comment

rkno shot kamparija u spricer, dodao parce limuna i 5 kocki leda. ne znam da li je to isto sto i bicikleto, ali je odlicno. ovaj kampari taman ubije kiselinu od ovog sirceta koje trosim, da mi ne proburazi zeludac.

Link to comment
rkno™ shot kamparija u spricer, dodao parce limuna i 5 kocki leda. ne znam da li je to isto sto i bicikleto, ali je odlicno. ovaj kampari taman ubije kiselinu od ovog sirceta koje trosim, da mi ne proburazi zeludac.
sta je podloga, roze ili belo?¿ jel stvarno valja, nemoj da bacam vino.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...