Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zavrseno je takmicenje za najgoru tekucinu ove sezone. Tuborg grejfrut+nana je odneo ubedljivu pobedu tako nasledio Lav 7 koji je bio aktuelni sampion.Posto vidim da se Tuborg limun vec deli u varijanti kupi 4 dobijes 2 za dzabe, moje predvidjanje je da ce ovaj novi eksperiment ekspresno da povuku a preostale rezerve da podele svakome ko udje u bilo koji diskont pica.

Link to comment
Od zasladjene vodurine sa 2 octo alkohola? Ajme meni...
pa sta <_<ja sam se jednom upropastila (nako, malo :blush:) od onog piva bez alkohola. a i to samo zato sto nisam prochitala sadrzaj.ja sam kraljica placeba <_<
uzo, ali dobar. genijalno pice, cist halucinogen.
joj jeste. lepotancija, kad ima.
Link to comment

Sad cu da pijem pivo. Nisam to cinio dosta dugo ali mozda je vreme.(+1000 za uzo. mnogo zajebano pice, treba ga znati piti i meraciti. citao sam u biografiji Kemala Ataturka da je dobri pasa pio raki, sto je isto sto i uzo, gotovo iskljucivo uz grickanje leblebija. probao sam jednom i stvarno funkcionise, posle 3 case sam imao poriv da posaljem 4 divizije da pomognu nasima kod Gaziantepa.inace Tom Brosnahan, putopisac koji je obisao Tursku uzduz i popreko, u svojoj knjizi eseja rekao je da je susreo starca koji ga je ubedjivao da je ciroza jetre castan nacin da se umre. "I Kemal-pasa je umro od toga".)

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...