Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

skuvala jutros zorom hektolitor čaja od nane (prava, doneta skoro sa planine), uz mali dodatak majčine dušice, hajdučke trave i kantariona.o'ladila, dodala ceđen limun. spašava na ovoj vrelini.
baš sam došla na temu da napišem da pijem ledeni čaj od nane sa limunom :) mnogo dobro :P
Link to comment
skuvala jutros zorom hektolitor čaja od nane (prava, doneta skoro sa planine), uz mali dodatak majčine dušice, hajdučke trave i kantariona.o'ladila, dodala ceđen limun. spašava na ovoj vrelini.
limunana! fuck yeah!
Link to comment

Jim Beam, Southern Comfort i sok od crne ribizle sa puno leda.Aj neko neki dobar koktel,sta da pazarim jos uz ova 2 pica, dok nisam sve popijo...

Link to comment
Jim Beam, Southern Comfort i sok od crne ribizle sa puno leda.Aj neko neki dobar koktel,sta da pazarim jos uz ova 2 pica, dok nisam sve popijo...
Jel ubiju druge dve komponente "sladunjavost" SC?
Link to comment
meni pre neki dan servirali neku sassy water, onima koje ne mrzi da dan ranije spremaju pice preporucujem, vrlo ukusno.
isprobala, odlično, upravo gustiram.jedino se đumbir oseti manje nego što sam očekivala ... možda zato što već duže stoji u frižideru ... moram da isprobam sa svežimdsc02577t.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...