Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

Neam pojma, skupo je to za mene, dobio sam. Ali sudeci po akciznoj markici, kupljeno je u Srbiji. Kladim se da ima u novom Merkatoru u Beogradjanki, neko je skoro rekao da imaju maltene sva strana pica koja kod nas mogu da se kupe.
Ja video u tom fensi-smensi merk. ne secam se cene.To je "single barrel" verovatno 30% na cenu obicnog
Link to comment

uhhhhblago si ga tebi sa takvim strankama, deluje mnogo ozbiljno 4 ruze mi je inace omiljen burbon uz naravno neprejebivog Mr. Jack Danielaprofi degustatori viskija i burbona ga piju u razmeri 50/50 koliko pica toliko vode, onda gledaju kako se sjedinjuju tečnosti i to utiče sa 20ak% na ukupnu ocenu, onda klasika kao muljanje po ustima, uvlačenje vazduha na usta i ispuštanje na nos dok je piće u ustimatjekom leta ga volim sa sodom(kiselom vodom) u, naravno, velikim čašama, a ostatkom godine sa 2-3 kocke leda. Onih nekoliko pucketanja i mali prasak na kraju, koji nastaje u sudaru viskija i leda je najlepši zvuk koji ljudsko uho mozže da čuje

Link to comment

jao da, ono sitno "krc puc" :Hail: a onda...onda se uskomesaju fluidi oko kocke leda, vidis strujanja nalik onima u vazdusnom tunelu, i znas da se plemenito pice priblizava optimalnoj temperaturi i razredjenju. promesas malo, tek da se kockice sudare, i potom nastupi eksplozija ukusa.

Link to comment

Four roses ima u onoj trafici na uglu 27. marta i Starine Novaka, kod inexa. Mislim da je oko 1500, mada ambalaza je nesto drugacija nego ova sto je Vasa postovao.edit: a ne gledam pazljivo, ovo Vasino je single barrel, ono sto sam kupovao je bio burbon, cini mi se.

Edited by Joe D
Link to comment
Juce... Laphroaig-Single-Malt-Scotch-Whisky-10-Years-Old.jpg Uz Lagavulin 16, za 35-40 evrica - ubedljivo najbolja zestina.
fino fino.ja pijo pre neki dan Maker's Mark, al me sjebalo pivo...
Link to comment

skuvala jutros zorom hektolitor čaja od nane (prava, doneta skoro sa planine), uz mali dodatak majčine dušice, hajdučke trave i kantariona.o'ladila, dodala ceđen limun. spašava na ovoj vrelini.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...