Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

pricaj odmah. gde i posto?
Ne znam dal ima u Beogradu, drugar dono sajerodroma Minhen,Moskva,Frankfurt, nemam pojma.25 evra je, nije skup
Link to comment
delirium_nocturnum.jpgSteta sto imam samo jednu flasu, ovo tamno pivo mi je jos tamo u Briselu skroz leglo kako treba.
meni to bilo bas jako,nekako se oseca alkohol, mada sam ja pio delirium tremens ako se dobro secam, u nekom belgijskom pabu
Link to comment
dosta mi je i tu jednu da mi daš :fantom:
Flasu mozes da dobijes ali tekucina je vec otisla ;)
meni to bilo bas jako,nekako se oseca alkohol, mada sam ja pio delirium tremens ako se dobro secam, u nekom belgijskom pabu
Jeste taj Delirium Tremens je iz tog Delirium caffea i valjda je dobilo neku nagradu za najbolje pivo 2009 i meni je bilo ok ali ovaj tamni Delirium Nocturno me je skroz odusevio da se na standardnu verziju nisam ni vracao. Edited by pavllle
Link to comment

Jos koju kaplju shiraza, pre ubrzane starosti, ako dozivim i to, uz pijenje no name brlje, ako bude i nje, i u drustvu copora sugavih macaka, ako bude i njih. Barem sam propao zbog ljubavi.Hope there's someone...

Link to comment
sinoc degustacija: jim beam, maker's mark i 4 roses.Otisla cela flasa MM,jim beam korektan,4 ruze je neopevano sranje...
Maker's Mark ubedljivo najbolji od ta 3. Sad kad si zavrsio sa degustiranjem srednje klase, vreme je da se presaltujes na prvu klasu: Woodford Reserve, Bulleit, Knob Creek, i naravno Blanton's Reserve.
Link to comment
Maker's Mark ubedljivo najbolji od ta 3. Sad kad si zavrsio sa degustiranjem srednje klase, vreme je da se presaltujes na prvu klasu: Woodford Reserve, Bulleit, Knob Creek, i naravno Blanton's Reserve.
I meni Maker's Mark ubedljivo najbolji od ovih.Tacno tako , vreme je za prvu klasu,mada veceras planiram neku tekilu, ne znam ni kako se zove...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...