Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

hm, meni su i maraska i takovo dosta popustili sa kvalitetom u posljednje vrijeme, jedva da imaju miris i ukus rumasad, sta je, majkumu, ne znam ni samahvala na odgovoru :)

Edited by morgana
Link to comment
treba mi savjet iz oblasti rum.koji valja? treba mi prvenstveno za kolace, pa ne mora da bude bas vrhunski, ali bih da bude bolji od ovih takovo/maraska gluposti koje se mogu naci u omanjim flasicama.
Badel-Domaci-rum-.jpg
Link to comment
hm, meni su i maraska i takovo dosta popustili sa kvalitetom u posljednje vrijeme, jedva da imaju miris i ukus rumasad, sta je, majkumu, ne znam ni samahvala na odgovoru :)
hm, ne znam za poslednje vreme al moja keva svaki put kad se vraca iz kroeise donese litar, kaze da je najbolji za kolace a ja mami verujem :)sto se tice havana club rumova, od onih sedam probao sam prva cetiri i ni jedan nema taj smek koji ide u kolace, al ako uzmes nece se baci sigurno ostace za mohito i cuba libre ;) e sad ne znam dal moze da se nabavi u hn, al ako moze ovaj ima taj kolacki smek i to bas intezivan000568814_001_760404_1000.jpg
Link to comment

znaci, havana nije kolacast? e jebga.ovaj austrijski nisam sretala, ili mozda i jesam a nisam znala sta je - moje neznanje po pitanju alkohola je zbilja poogromno. potrazicu ga.kad odem u hrvatsku kupicu 1 maraska rum, ako prethodno ne nadjem ovdje neki od ostalih predlozenih, da vidim da li mi slucajno uvaljuju neku glupost u hn, gdje ga inace kupujem. ne bih se ja protivila know-how-u mama po pitanju kolaca -_-

Link to comment
hm, ne znam za poslednje vreme al moja keva svaki put kad se vraca iz kroeise donese litar, kaze da je najbolji za kolace a ja mami verujem :)sto se tice havana club rumova, od onih sedam probao sam prva cetiri i ni jedan nema taj smek koji ide u kolace, al ako uzmes nece se baci sigurno ostace za mohito i cuba libre ;) e sad ne znam dal moze da se nabavi u hn, al ako moze ovaj ima taj kolacki smek i to bas intezivanstroh-80-80-07l-steklenica.jpg
+1
Link to comment
jel ti to sinocno iskustvo, maheeme sobotka :D
ma jok, sinoć sam bio gospodin na votci pa se pretvorio u svinju na pivu <_< al slika stroha me podsetila da sam ga jednom konzumirao kod drugara. nedeljno popodne, nemamo prebijene pare i on pronađe flašu ovog đavola od 80%. kupio mu Boki za kolače. bilo malo soka pa smo na početku bušili a kasnije sam ga pio čistog. užas jedan.kažu mi da sam sinoć milion puta uzviknuo: AH ŠTO JA VOLIM ALKOHOL s0317.gifnd: coca cola. izlapela.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...