Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

šta piti da se što pre regeneriše promukli vokal*?
Piti sirup od belog sleza, grgoljiti caj od zalfije koji je narodni lek za promuklost.
Link to comment
šerbet? salep? živo jaje?
nisam siguran da su vreli napici pametni na oštećeno grlo :unsure: jaje gadno
Piti sirup od belog sleza, grgoljiti caj od zalfije koji je narodni lek za promuklost.
hvala. nemam none of the above :(
Link to comment
nisam siguran da su vreli napici pametni na oštećeno grlo :unsure: jaje gadnohvala. nemam none of the above :(
znaci plasis se serbeta (iako ne moras da pijes vreo), gadno ti je jaje (tu ti nema pomoci, valjda zenama ne smeta), mrzi te da odes do apoteke. ja zakljucujem da zelis ostati promukao.pij kamilicu, jbg, ona umiruje uznemirena tkiva
Link to comment
kakva je to inkvizicijska sprava za ceđenje
Vrlo prosta mekanicka cediljka, BTW sjebao sam joj stariju sestru, srecom imam dve...Pitacu za opravak tamo na mjstorkom topiku...
Link to comment

treba mi savjet iz oblasti rum.koji valja? treba mi prvenstveno za kolace, pa ne mora da bude bas vrhunski, ali bih da bude bolji od ovih takovo/maraska gluposti koje se mogu naci u omanjim flasicama.

Link to comment
treba mi savjet iz oblasti rum.koji valja? treba mi prvenstveno za kolace, pa ne mora da bude bas vrhunski, ali bih da bude bolji od ovih takovo/maraska gluposti koje se mogu naci u omanjim flasicama.
najbolji za kolace
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...