Jump to content
IGNORED

Now drinking


Gonzo

Recommended Posts

forgive me for i have sinned, znam da je nestle za izbegavati, ali pijem nescafe espresso kafu redovno i svidja mi se bas. ako mi neko da adekvatnu zamenu sto moze u srbiji da se nabavi, rado cu se prebaciti. za one bez morala ko ja, preporuka za ovu kafu :(

Link to comment
Fresh Cup u Kajmakčalanskoj imaju dobru mešavinu
eh, ali ne da mi se da perem ono sokocalo, ovo je instant espreso (ma kako to varvarski zvucalo) koji valja :(
Link to comment

pa pisali smo vec o tome da nema. tj da nismo otkrili. ja sam imao fazu kada sam to pio, posle sam se ipak priklonio drljanju pravog espresa po sporetu. koga zanima ima na svakoj pijaci na kojoj su madjarosverceri.

Link to comment

Meni Nespresso deluje kao idealno rešenje za jutarnju kafu nas tropskih lenjivaca, te zato planiram Pixie da pazarim. U svakom drugom slučaju Illy + Bialetti nose šnjur.

Link to comment

znam da je idealno no me grize savest, jer je nestle. sama sebe umirujem tezom da ne moze covek u srbiji zemlji limitirane ponude da bude skroz drustveno odgovoran (mada znam da se lazem). a kad su aparati u pitanju jednom slucajno naletela na promociju siemens tk690069gb i zajubila se. ima tank za vodu sto se ne prikljucuje na vodovod, sam melje kafu, moze da kuva u programirano vreme, ima i caj i kapucino i filterusu, mislim, a kafa koju je proizveo bila je najdivnija ever. skup je do besvesti. kupicu ga jednog dana.edit. najjeftiniji nespresso je u rodicu velikom, s popustom od 10% kosta oko 530 dindzi.

Edited by cmrlj
Link to comment

Ja sam pak u zemlji nelimitirane ponude al me krasi potpuna društvena neodgovornost. Što se aparata tiče, probao sam kafu iz ovoga i bio potpuno oduševljem, te sam ga metno na listu, posebno što je cena sjajna (250e) u odnosu na ta kafočajosupočorbokuvala:francisfrancisx7machine.jpg

Link to comment

pijem veoma tanku doncafe strong, pošto sam imao za jedva nešto više od 1 kaščice a nije mi se dalo do dućana pravo iz kreveta :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...