Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

straus plazma, ko voli kremaste, pufnaste sladolede ovaj je za njega

 

U poređenju sa nestle plazmom, ovo je smešna kopija, kao neka bižuterija u odnosu na pravo zlato npr. 

 

A to kremasto i pufnasto je kontam ne iz namere već iz manjka mleka i sl.

Moram da branim nestle plazmu, meni to naj sladoled koji sam ikad jeo, možda čak i slatkiš, globalno. 

Link to comment

Rece mi mama da nema vise Saporea, da su otisli u neku drugu zemlju :/ Radi li Crna ovca i dalje?

Link to comment

U poređenju sa nestle plazmom, ovo je smešna kopija, kao neka bižuterija u odnosu na pravo zlato npr. 

A to kremasto i pufnasto je kontam ne iz namere već iz manjka mleka i sl.

 

Moram da branim nestle plazmu, meni to naj sladoled koji sam ikad jeo, možda čak i slatkiš, globalno.

 

nikad probao nestle

:(

Link to comment

Rece mi mama da nema vise Saporea, da su otisli u neku drugu zemlju :/ Radi li Crna ovca i dalje?

 

naravno da radi, i radice zauvek :)

Link to comment

:o  :o  :o

ja volim rumenka i onaj točeni na terazijama

 

nestle sanduci su se pojavili po srbiji kad sam bio odveć mator i formiranog stava glede sladoleda. uvek sam se smorio kad vidim nestle sandučar, nije mi se istraživalo i neretko sam ga zaobilazio.

jbg. mator sam.

:(

Link to comment

ja volim rumenka i onaj točeni na terazijama

 

nestle sanduci su se pojavili po srbiji kad sam bio odveć mator i formiranog stava glede sladoleda. uvek sam se smorio kad vidim nestle sandučar, nije mi se istraživalo i neretko sam ga zaobilazio.

jbg. mator sam.

:(

 

Pazi, nestle je kod nas postojao desetljećima kao delta, fabrika je ovde blizu mene pa su ih tek relativno skoro nestle kupili, ali paleta sladoleda nije preterano menjanja.

 

No nebitno, probaj ovo pls, ako ti je ona frikomova pena bila ok, ovde ćeš ekstazirati sa svakim zalogajem.

Link to comment

Ja ne mogu da prežalim one icecreamfactory one crne kutije....

Najbolji odnos kvalitet cena ikada

 

 

 

...shit has hit the fan...

Link to comment

Pazi, nestle je kod nas postojao desetljećima kao delta, fabrika je ovde blizu mene pa su ih tek relativno skoro nestle kupili, ali paleta sladoleda nije preterano menjanja.

No nebitno, probaj ovo pls, ako ti je ona frikomova pena bila ok, ovde ćeš ekstazirati sa svakim zalogajem.

oću čim naletim na isti
Link to comment

Ja ne mogu da prežalim one icecreamfactory one crne kutije....

Najbolji odnos kvalitet cena ikada

 

 

 

...shit has hit the fan...

+1, ona vanila je bila čudesna

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...