Jump to content
IGNORED

Sladoled


FranziskaKafka

Recommended Posts

banana-pop-530.jpgzhele "kora" je drugarima bila dosta nejestiva ("da li je poanta da samo simulirano oljustis") medjutim ja odavno preferiram sve nestle hajde da zamrznemo vocjku patente (lubenko je zamenio rumenka a cokoladne "kostice" postadose prava delikatesna radnja) . sutra cu premijerno u moritz eis u neposrednom mi komsiluku, ako imate neku preporuku za okus pisunjajte. Edited by palfoot
Link to comment

meni svi ti novi frikomovi a i ovi devil i angel sto ih pravi nestle nisu ni za kovih dana se davim u vulkanu od karamele. govno s karamelom bih izela, cini mi se. je l' zna neko da li moze da se dobije stan u belvilu i ako ne lizem sa stapica?

Link to comment

Odličan mi ovaj, valjda jedini zanimljivi Quattro koji se može kupit u Hrvackoj. Još je falabogu i na popustu često, pa dojde 18 kn..slide-12.jpg

Link to comment

Kod nas imas Srbija varijantu sa orasima, sljivom, malinom i jos necim. Isto je redovno na snizenju.Btw kakva je lavanda? Prvi put cujem da se od toga pravi sladoled.

Link to comment
Btw kakva je lavanda? Prvi put cujem da se od toga pravi sladoled.
lavanda :blink: kuda ide ovaj svet, šta je sledeće sladoled od bibera?
Link to comment
Btw kakva je lavanda? Prvi put cujem da se od toga pravi sladoled.
Pa nije baš 'od toga' - to je ovaj vajolet dio koji ima neki mirisić lavande, za šmekić ne znam baš, prvo jer nisam nikad žvakao lavandu, ali rekao bih da je to vjerojatno neka vanjiljija sa ekstraktom lavande, okus se baš i ne razlikuje od vanjilije jako.
Link to comment

Frikomov King u čaši može da se nađe na sniženju 120 80 dinara, ali samo u sanducima na ulici. Ne znam šta je razlog pojeftinjenja, osim što sam na kašičici sa unutrašnje strane poklopca već treći put nalazim jasan otisak širokog pakerskog palca.

Link to comment

Sad sam skinuo njihov izveštaj za 2011. ali nigde ni reči o sladoledu, jebeš ti godišnji izveštaj ako ne spomeneš sladoled angry.gif A ima i broj distributivnog centra... iskušenje :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...