Jump to content
IGNORED

Total TV


Ledja

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jedna informacija za korisnike total tv international, sada je moguce na 3 uredjaja aktivirati nettv.plus aplikaciju (mobilni, komp, nazalost nema mogucnosti za smart tv)

Sarenolik izbor kanala :) razlikuje se od total tv, uglavnom domaci kanali, moguce gledati do 7 dana unazad, imaju i video klub sa 83 domaca filma :D 

Meni najbitnije su sportski kanali:

sport klub 1-6, sk golf, sk hd 123

i neki koji se zove samo sport klub (nije hd kao na satelitu) a program se ne poklapa ni sa jednim od postojecih sk kanala u total tv international

zatim slovenacki sport tv 1 i 2 , obicni i hd

takodjer tu su i sk hr, slo i bih i za grobare tv Partizan hd

 

i brdo lokalnih kanala ub, lajkovac, ... 

 

u korisnickom servisu mi rekose da se nece dodatno naplacivati

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

pošto sam u selu stalno u problemu s prijemom digitalnog signala i pošto imam zmiju u džepu po pitanju plaćanja kojekakvih (tele)komunikacija uzeo sam najjeftiniji paket Totala. I, nema pinka. lako je meni bez satrape i plavuše i stalnih gostiju ali se pitam. zašto nije pink uključen u najjeftiniji paket.

 

da li je u pravu čovek koji mi kaže da za najomiljeniji kanal treba doplatiti pa ..........

Link to comment

znam. ono što me intrigiralo je da li je to neka vrsta ucene/navlake da imaš pink 2 ali, ako hoćeš da gledaš AV kod satrape treba da dodaš neku kintu.

 

nego, nisam najgluplji za čitanje uputstava ali, ni za ovo ni za SBB nisam otkrio kako se nešto snima. kada ubacim fleš ili kabl od eksternog diska u USB rupu pitaju me da li hoću da formatiram disk. odbijem i tu se sve završava. mogu i bez toga.

Link to comment

Pa da on ti formatira USB pa možeš da ga gledaš samo na tom uređaju. Mislim da je neki fajl sistem u pitanju koji je "nečitljiv" doduše nisam probao...


...shiit has hit the fan....

Link to comment
47 minutes ago, Frank Pembleton said:

Pa da on ti formatira USB pa možeš da ga gledaš samo na tom uređaju. Mislim da je neki fajl sistem u pitanju koji je "nečitljiv" doduše nisam probao...


...shiit has hit the fan....

tako je. Kriptovano je sve

I mora prvo uređaj da formatira disk i na sve on spremi za snimanje, bez toga ne ide

Link to comment

To je na D3 pa posle moraš da instaliraš poseban softver pod Winom da bi USB stik vratio na NTFS ili FAT32 ili da butuješ Linux u tu svrhu.

 

Na Totalu je neki od ova dva (ne sećam se koji) i stik se može odmah po izvlačenju koristiti na kompu u druge svrhe.

Link to comment
To je na D3 pa posle moraš da instaliraš poseban softver pod Winom da bi USB stik vratio na NTFS ili FAT32 ili da butuješ Linux u tu svrhu.
 
Na Totalu je neki od ova dva (ne sećam se koji) i stik se može odmah po izvlačenju koristiti na kompu u druge svrhe.

Koji softver?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...