September 1, 200817 yr Author Tenderom nije precizirano. Do duše, različito se ponderišu šećerna i Boldrikova.
September 1, 200817 yr deda mi ne treba... oni uglavnom nesto petljaju po radionici a petljanje se svodi na besomucno lupanje necim po necemu u cik zore...repa je vec nesto drugo.... ona mirno sedi i cuti...
September 3, 200817 yr menjam jednog nenormalnog diga za ništa. samo ga nosite odavde.Cek, cek.. Nista nije lako dobiti, pogotovu ne za Diga.
September 4, 200817 yr moš ti da pričaš šta oćeš, al meni je trampa uspela. diga sam uremila, a niš nisam dobila :D Edited September 4, 200817 yr by MaryPoppins
September 4, 200817 yr moš ti da pričaš šta oćeš, al meni je trampa uspela. diga sam uremila, a niš nisam dobila :DSad kad je Karic out of the picture, razmisli o otvaranju fakulteta za menadzment i trgovinu. Vidi se da ti ide <_<
Create an account or sign in to comment