Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ali oni ne mogu da početnim aerodromom u DUS da dođu na Schiphol i jednostavno se ukrcaju u avion? Morali bi da zaista odu prvo u DUS?
Ima "letova" iz Antverpena (npr. do Pekinga) gde deonicu Antverpen-Schiphol ides vozom. Da bi mogao da ukrcas na let Amsterdam-Peking potrebno je da se pre toga istog dana pojavis u Antverpenu. Kad se putuje u obrnutom smeru, nije neophodno ici u Antverpen.
Link to comment

jel neko leteo aeroflotom dugacke letove? sad su me bacili u rebus, povratna do narite je 525 evra. lete sa 320/321 bg moskva i 330-300 moskva narita. stopoveri su po sat i po u moskvi, idealna vremena. too good to be true...

Edited by gazza1
Link to comment
jel neko leteo aeroflotom dugacke letove? sad su me bacili u rebus, povratna do narite je 525 evra. lete sa 320/321 bg moskva i 330-300 moskva narita. stopoveri su po sat i po u moskvi, idealna vremena. too good to be true...
Samo 2-3 sata u A320/321. Hteo sam i ja za Tokio njima, dok je bilo Rim-Moskva-Narita-Moskva-Pariz za €260, ali su ukinuli to :(Drugar je leteo u A330 dugacki let, kaze da nije nista bolje/gore od evropskih kompanija + bolje od nekih americkih. Vidi na skytrax sajtu.
Link to comment

meni se cini da su ovi iz kremlja resili razvijati moskvu kao hub. povoljne cene za tranzitne letove preko moskve. npr peking - moskva- beograd zna biti jeftinije od pek-mow.u 99% slucajeva je iz pekinga do bgd jeftinije preko moskve nego istanbula, beca ili frankfurta. vidim dosta ljudi da leti iz pek preko moskve do nyc sa transaerom. azrofljot je ok kompanija, kao sto jms napisao. od mene wubcina za drecavo narandzaste uniforme za stjuardese...sa sve titovkom (rusi ih zovu pilotka).sheremetevo je nikakav aerodrom, ako zaglavis na tranzitu, imas irski pub da popijes pivo ili dunes ako si pusac i to je to. od pre par godina su upalili free wifi

Link to comment

hvala obojici. sad u medjuvremenu vidim da su iskustva vezana za ovaj let (tokio) korektna, niko ne pljuje na skytraxu - svi kazu da je A330-300 mnogo bolja opcija od 767 kojim lete druge destinacije. ja sam sad tamo leteo AF sa A380 i bilo je spektakularno dobro iako smo bili u najjeftinijoj klasi ali sam uspeo da dobijem mesta na upper decku koji je pritom bio poluprazan pa smo imali po 2 sedista za spavanje. takodje je servis bio jako dobar. medjutim u povratku smo isli JAL-om sa B777 i to je bila teska bulja i od aviona i od servisa, klasicna delta/united skola ko vas jebe sa osmehom. s obzirom da i LH na cheapo kartama ne daje nista cega bi se rado secao (moja zena je prosle godine imala fajt sa osobljem oko toga sto indusu nisu hteli da donesu dzintonik koji je trazio pa je dolazio pilot da se izvinjava), verujem da iskustvo ne moze biti toliko strasno da bi nadmasilo i cenu i fantasticna vremena koja su bitno bolja i kraca. mislim, za 525e iz beograda nema puno sta da se razmislja.aerodrom ne moze biti gori od CDG. to je najgore smece u univerzumu, jedino ga vadi paul's pekara na raskrsnici izmedju JAT-ovog 2D i 2E terminala.

Link to comment
aerodrom ne moze biti gori od CDG. to je najgore smece u univerzumu, jedino ga vadi paul's pekara na raskrsnici izmedju JAT-ovog 2D i 2E terminala.
:Dscreenshot20130425at100.pngSrecom, u poslednje 4 godine [kada je i bila vecina ovih letova] imam pristup u laundz, pa nije toliko strasno.
Link to comment

Ma, Podgoričanke. Carice.Imala ja jednu saputnicu i sad izbacili nas na gejt i imali jedno čukicu da čekamo, a ova ženica što mi se privalila otišla da pita gde može da se ide da se zapali cigara, a službenice joj rekle da slobodno zapali u toaletu, pošto ne,a senzora i da one sve idu tamo. Pakao. :lol:

Link to comment
a jel si videla vozni park kad izadjes sa dolazaka - aston martin, jag, bentley i slicno...
Ma samo sam stop over imala. A inače, ne bih ja to primetila valjda. :DE, idem sutra na Kosmaj na neki krkanluk. Majko mila.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...