Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

To je reklamna kampanja iz 2010. godine, kada su uvodili redovne letove na te destinacije. Posle toga su islužena kolica poslali iz Istanbula na druge destinacije gde mogu da budu od koristi.

Link to comment
Za sada SP [day trip] i Lima.Sad cu za vikend da vidim da ubacim jos nesto, posto povratni let iz Lime je 6 dana po dolasku.
Dodao Panama City, Santiago de Chile i Buenos Aires.COPA, TACA i Air Canada :D
Link to comment
Džemse jel ti cilj da vidiš što više aerodroma gradova/mesta/zemalja u životu?
Aerodromi su samo sredstvo dok god nemam puno slobodnih dana na poslu.
Link to comment

Airbus se razbija od porudžbina poslednjih meseci. Pegasus je u decembru naručio 100x A320, AirAsia u medjuvremenu 200x, a malopre su ugovorili 230x A320/321 za LionAir koji je pre samo dve godine već poručio 200x B738 od Boeinga. Tamo će ili leteti i mlado i staro, ili su na pomolu neke trange-frange šeme.

Link to comment
Hitno mi treba pomoc: treba mi karta u jednom pravcu od Fiumicina do Frankfurta 7. aprila posle 19h, alternativno ujutro do nekih 8-9h. Sve sto sam nasao je besmisleno skupo, nije valjda da ne moze da se organizuje karta u jednom pravcu za manje od 250 evra?Druga solucija mi je da letim iz Budimpeste. Sleteo bih u 23h, pa pretpostavljam da bih morao da ganjam neki jutarnji let 8. aprila?Anyone? And by anyone, I mean you, Jms :)
Prokontroliši Air Berlin, imaš sa Fiumicina neki let u 18 i nešto, za Frankfurt sa presedanjem na Tegelu. Sve skupa si za 4 sata u Frankfurtu, i mislim da košta nešto kao 135 EUR.
Link to comment
  • 2 weeks later...

JMS, pitanje za tebe: koja je,realno, najjeftinija varijanta CDG- Cotonou (Benin)? kako tu uhvatiti neki popust? nista se ja u to ne razabiram

Link to comment

čitavu zapadnu afriku servisira orly (tunis air, royal air... naravno ako nećeš da plaćaš 3k evra); prošle godine, ovo vreme, do lome-a, 1350$

Link to comment
naravno ako nećeš da plaćaš 3k evra
Za €650 vozi Brussels Airlines* utorkom, cetvrtkom i subotom.screenshot20130408at223.png*koji imaju dobro pokrivenu mrezu u [zapadnoj u centralnoj] Africi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...