Jump to content
IGNORED

Aerodromi i letenje


Аврам Гојић

Recommended Posts

U cilju promocije barem Bavarske nemam nista protv da mi doniras jednu kartu do Minhena bilo kad posledanji nedelja septembra. Pivo i smestaj na moj racun.

Link to comment

breaking news:lufthansa otezala uslove za dobijanje frequent traveller statusa.osim toga, od sredine ove godine na nemackim i nekim evropskim letovima ce lufthansa leteti samo iz minhena i frankfurta :wacko: , ostale letove preuzima cerka - germanwings :ph34r: . na letovima germanwingsa nije moguce koristiti business lounge i fast lane za chekiranje :ph34r: .

Link to comment

mislio sam na redukovano dobijanje milja za razlicite klase bukiranja, mada to i nije novost.npr. za let do kaira sam dobio mizernih 700 milja, jer sam imao najgoru buking klasu za ekonomi.edit: sad sam proverio, ispravljeno na 908 milja :huh: . sto je jos uvek premalo

Edited by Parsons
Link to comment
osim toga, od sredine ove godine na nemackim i nekim evropskim letovima ce lufthansa leteti samo iz minhena i frankfurta :wacko: , ostale letove preuzima cerka - germanwings :ph34r: . na letovima germanwingsa nije moguce koristiti business lounge i fast lane za chekiranje :ph34r: .
Nisu jedini, i Air France je uveo nesto slicno - HOP!
Link to comment

Jms, da li Expedia i SkyScanner prikazuju low cost varijante? Ne mogu da nađem iole normalne varijante za Kanare i Maldive, a pri tome u rezultatima uopšte nema nekih kompanija koje imaju redovne letove tamo. Propuštam li nešto?

Link to comment
Jms, da li Expedia i SkyScanner prikazuju low cost varijante? Ne mogu da nađem iole normalne varijante za Kanare i Maldive, a pri tome u rezultatima uopšte nema nekih kompanija koje imaju redovne letove tamo. Propuštam li nešto?
Skyscanner da (bar jesu do skoro), Expedia (uglavnom) ne. ________________Sent from my iTelephone
Link to comment

Ima skyscanner LCC. Meni se skoro desilo tamo da dobijem razlicite cene ako biram return flight i ako idem odvojeno, dva leta one-way. S tim da je opcija odvojeno bila povoljnija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...